Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Kuźnia i Naprzód z wygranymi

08.10.2019 08:25 | 0 komentarzy | adi

W weekend rozegrano trzecią kolejkę II ligi tenisa stołowego. Swoje mecze wygrały Naprzód Borucin i Kuźnia Martex Rybnik.

Kuźnia i Naprzód z wygranymi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

AZS Politechnika Gliwice - Orthomedyk Spin Częstochowa 3:7

  • Misiak Mateusz - Korzec Przemysław 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 9:11, 10:12)
  • Mugowski Arkadiusz - Struś Piotr 1:3 (11:0, 1:11, 4:11, 3:11)
  • Misiak Mateusz - Struś Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
  • Mugowski Arkadiusz - Korzec Przemysław 0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
  • Stefaniak Michał - Rolak Jarosław 1:3 (3:11, 12:10, 8:11, 7:11)
  • Goniowski Piotr - Lojtek Tomasz 3:1 (11:3, 9:11, 11:5, 11:8)
  • Stefaniak Michał - Lojtek Tomasz 0:3 (5:11, 2:11, 5:11)
  • Goniowski Piotr - Rolak Jarosław 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 6:11)
  • Misiak Mateusz / Stefaniak Michał - Korzec Przemysław / Struś Piotr 3:2 (5:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:8)
  • Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr - Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz 3:2 (11:9, 7:11, 15:13, 9:11, 11:7)

Naprzód Borucin - AKS Mikołów 7:3

  • Szołtysek Artur - Brożek Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
  • Eliasz Adrian - Durak Kamil 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
  • Piecowski Bogdan - Papała Jakub 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:7, 6:11)
  • Piecowski Mirosław - Ziętara Ksawery 3:0 (11:4, 11:5 ,11:8)
  • Szołtysek Artur - Durak Kamil 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:4)
  • Eliasz Adrian - Brożek Piotr 3:2 (14:12, 6:11, 7:11, 11:9, 14:12)
  • Piecowski Bogdan - Bomba Artur 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:9)
  • Piecowski Mirosław - Papała Jakub 2:3 (11:2, 10:12, 8:11, 11:8, 6::11)
  • Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan - Durak Kamil / Brożek Piotr 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 8:11)
  • Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław - Papała Jakub / Ziętara Ksawery 3:1 (11:6, 4:11, 11:7, 11:6)

Kuźnia Martex Rybnik - Huragan Sosnowiec 7:3

  • Prudel Leszek - Szydło Stanisław 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:3)
  • Lasota Mateusz - Twardowski Szymon 3:0 (11:4, 11:9,11:9)
  • Prudel Leszek - Twardowski Szymon 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 4:11, 11:7)
  • Lasota Mateusz - Szydło Stanisław 3:1 (11:5,2:11, 11:9, 11:9)
  • Zwoliński Mariusz - Skórski Michał 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
  • Lasota Marcin - Szydło Aleksander 0:3 (3:11, 11:13, 8:11)
  • Zwoliński Mariusz - Szydło Aleksander 3:1 (11:13, 11:2, 11:8,14:12)
  • Lasota Marcin - Skórski Michał 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
  • Prudel Leszek / Zwoliński Mariusz - Szydło Aleksander / Twardowski Szymon 3:1 (11:3, 11:13, 14:12, 11:8)
  • Lasota Mateusz / Lasota Marcin - Szydło Stanisław / Skórski Michał 1:3 (10:12, 11:5,11:13,7:11)

LZS BLYSS Kujakowice - KTS II Gliwice 5:5

  • Załuski Jakub - Gumiński Krzysztof 2:3 (15:17, 8:11, 11:6, 11:7, 6:11)
  • Galas Michał - Radło Szymon 3:2 (9:11, 11:1, 11:3, 6:11, 11:6)
  • Załuski Jakub - Radło Szymon 0:3 (7:11, 7:11, 11:13)
  • Galas Michał - Gumiński Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
  • Kleszcz Krzesimir - Lilien Aleksander 0:3 (11:13, 5:11, 6:11)
  • Głuszek Wojciech - Pawłowski Krzysztof 3:0 (13:11, 11:8, 11:4)
  • Kleszcz Krzesimir - Pawłowski Krzysztof 2:3 (11:3, 7:11, 5:11, 11:3, 5:11)
  • Głuszek Wojciech - Lilien Aleksander 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 7:11, 11:7)
  • Galas Michał / Załuski Jakub - Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 3:1 (11:7, 3:11, 11:6, 11:8)
  • Kleszcz Krzesimir / Głuszek Wojciech - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 7:11)

MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry - MUKS Jedynka Pszów 6:4

  • Skop Szymon - Kempa Mateusz 3:0 (11:8; 11:5; 11:7)
  • Idaczyk Dominik - Kowol Marek 0:3 (8:11; 5:11; 8:11)
  • Skop Szymon - Kowol Marek 3:0 (12:10; 12:10; 12:10)
  • Idaczyk Dominik - Kempa Mateusz 3:2 (4:11; 5:11; 11:7; 12:10; 11:8)
  • Czapla Kamil - Święcicki Szymon 2:3 (9:11; 11:7; 15:13; 7:11; 6:11)
  • Matejczyk Mateusz - Borek Łukasz 1:3 (11:6; 9:11; 9:11; 9:11)
  • Czapla Kamil - Borek Łukasz 3:1 (11:7; 12:10; 8:11; 11:9)
  • Matejczyk Mateusz - Borek Kamil 3:1 (9:11; 11:7; 11:7; 11:9)
  • Skop Szymon / Idaczyk Dominik - Kowol Marek / Borek Kamil 2:3 (11:9; 4:11; 11:9; 6:11; 6:11)
  • Czapla Kamil / Matejczyk Mateusz - Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 3:0 (11:9; 11:6; 11:9)