środa, 20 listopada 2019

imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

RSS

Klęski "Akademików" i Jedynki Pszów

21.10.2019 13:12 | 0 komentarzy | adi

Tenisiści stołowi rozegrali 4. kolejkę II ligi. Wygrali tylko zawodnicy Naprzodu Borucin i drugi zespół KTS-u Gliwice.

Klęski "Akademików" i Jedynki Pszów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

UKS Huragan Sosnowiec - KS Naprzód Borucin 4:6

  • Twardowski Szymon - Eliasz Adrian 3:2 (10:12, 11:5, 11:9, 8:11, 11:9)
  • Szydło Stanisław - Szołtysek Artur 2:3 (2:11, 8:11, 11:9, 11:9, 3:11)
  • Twardowski Szymon - Szołtysek Artur 0:3 (4:11, 10:12, 6:11)
  • Szydło Stanisław - Eliasz Adrian 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 8:11)
  • Szydło Aleksander - Piecowski Bogdan 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 8:11)
  • Skórski Michał - Piecowski Mirosław 2:3 (12:14, 11:8, 7:11, 13:11 5:11)
  • Szydło Aleksander - Piecowski Mirosław 3:1 (11:7, 12:10, 3:11, 11:8)
  • Skórski Michał - Piecowski Bogdan 0:3 (10:12, 7:11, 10:12)
  • Szydło Aleksander / Twardowski Szymon - Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 3:2 (2:11, 7:11, 12:10, 11:9, 11:5)
  • Szydło Stanisław / Skórski Michał - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:8)

MKS Czechowice-Dziedzice - KS AZS Politechnika Gliwice 10:0

  • Ramenda Adam - Mugowski Arkadiusz 3:0 (1:6, 11:8, 11:3)
  • Jemilianowicz Sebastian - Misiak Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
  • Ramenda Adam - Misiak Mateusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
  • Jemilianowicz Sebastian - Mugowski Arkadiusz 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 11:6)
  • Cioch Błażej - Stefaniak Michał 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
  • Grabski Dawid - Goniowski Piotr 3:2 (11:3, 8:11, 11:8, 8:11,12:10)
  • Cioch Błażej - Goniowski Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
  • Grabski Dawid - Stefaniak Michał 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
  • Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Misiak Mateusz / Stefaniak Michał 3:0 (11:6, 11:2, 11:8)
  • Cioch Błażej / Grabski Dawid - Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr 3:0 (11:5,13:11, 11:8)

KS Mysław Mysłowice - TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5

  • Rozwadowski Paweł - Prudel Leszek 1:3 (5:11,11:8,7:11,6;11)
  • Kalinowski Mateusz - Lasota Mateusz 2:3 (9:11,11:3,5:11,11:9,9:11)
  • Rozwadowski Paweł - Lasota Mateusz 2:3 (11:6,12:14,5:11,11:9,6:11)
  • Kalinowski Mateusz - Prudel Leszek 3:2 (11;9,3:11,11:9,7:11,11;7)
  • Baran Sebastian - Lasota Marcin 3:0 (11;7,11;9,11;6)
  • Gwizdon Oliwier - Zwoliński Mariusz 3:1 (11:6,9:11,11;3,15;13)
  • Baran Sebastian - Zwoliński Mariusz 2:3 (8;11,11:9,12:10,5:11,9:11)
  • Gwizdon Oliwier - Lasota Marcin 3:2 (6:11,8:11,11;5,11;8,11:5)
  • Rozwadowski Paweł / Kalinowski Mateusz - Prudel Leszek / Lasota Marcin 3:1 (12;10,11;6,9:11,11;9)
  • Baran Sebastian / Gwizdon Oliwier - Lasota Mateusz / Zwoliński Mariusz 0:3 (6:11,8;11,6:11)

KTS II Gliwice - LUKS Węgierska Górka 7:3

  • Gumiński Krzysztof - Wróbel Jan 1:3 (11:3, 4:11, 4:11, 8:11)
  • Radło Szymon - Stokłosa Jacek 3:1 (11:5, 13:11, 6:11, 11:7)
  • Gumiński Krzysztof - Stokłosa Jacek 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
  • Radło Szymon - Wróbel Jan 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 12:10)
  • Pawłowski Krzysztof - Tomiczek Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
  • Lilien Aleksander - Madej Bogusław 3:0 (11:3, 11:8, 12:10)
  • Pawłowski Krzysztof - Madej Bogusław 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
  • Lilien Aleksander - Tomiczek Jakub 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:6)
  • Gumiński Krzysztof / Radło Szymon - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 5:11)
  • Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 3:1 (11:6, 5:11, 14:12, 11:5)

MUKS Jedynka Pszów - UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9

  • Kempa Mateusz - Kaczor Jan 1:3 (7/11, 10/12, 12/10, 7/11)
  • Kowol Marek - Przybylik Miłosz 0:3 (6/11, 10/12, 4/11)
  • Kempa Mateusz - Przybylik Miłosz 0:3 (10/12, 2/11, 7/11)
  • Kowol Marek - Kaczor Jan 2:3 (4/11, 7/11, 11/5, 11/5, 1/11)
  • Borek Kamil - Glanowski Jakub 1:3 (9/11, 17/15, 4/11, 2/11 )
  • Święcicki Szymon - Jadczyk Marcin 0:3 (7/11, 2/11, 4/11 )
  • Borek Kamil - Jadczyk Marcin 1:3 (6/11, 11/8, 3/11, 5/11)
  • Kaczorek Marek - Glanowski Jakub 0:3 (4/11, 6/11, 5/11 )
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Przybylik Miłosz / Jadczyk Marcin 1:3 (11/8, 2/11, 6/11, 6/11)
  • Kempa Mateusz / Kaczorek Marek - Kaczor Jan / Glanowski Jakub 3:1 (11/5, 9/11, 11/8, 11/9)