Niedziela, 17 listopada 2019

imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

RSS

W II lidze wygrały tylko zespoły z Gliwic

29.10.2019 15:28 | 0 komentarzy | adi

AZS Politechnika Gliwice i drugi zespół KTS-u Gliwice odniosły zwycięstwa w 5. kolejce II ligi tenisa stołowego mężczyzn.

W II lidze wygrały tylko zespoły z Gliwic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS AZS Politechnika Gliwice - LZS Chespa Żywocice 6:4

  • Mugowski Arkadiusz - Linek Adam 3:1 (5:11, 11:8, 11:3, 11:8)
  • Misiak Mateusz - Szczepanek Karol 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
  • Mugowski Arkadiusz - Szczepanek Karol 3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 5:11, 11:5)
  • Misiak Mateusz - Linek Adam 3:0 (11:9, 14:12, 11:8)
  • Goniowski Piotr - Szczepanek Błażej 2:3 (5:11, 10:12, 11:4, 11:4, 4:11)
  • Stefaniak Michał - Wodniak Michał 2:3 (10:12, 11:13, 11:8, 12:10, 10:12)
  • Goniowski Piotr - Wodniak Michał 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 5:11)
  • Stefaniak Michał - Szczepanek Błażej 3:2 (4:11, 11:5, 5:11, 11:9, 11:4)
  • Misiak Mateusz / Stefaniak Michał - Szczepanek Błażej / Linek Adam 3:2 (11:5, 7:11, 11:6, 11:13, 11:4)
  • Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr - Szczepanek Karol / Wodniak Michał 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)

TS Kuźnia Martex Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 4:6

  • Lasota Mateusz - Ramenda Adam 2:3 (9:11, 11:8, 11:5, 9:11, 6:11)
  • Prudel Leszek - Jemilianowicz Sebastian 2:3 (4:11, 9:11, 11:6, 11:8, 10:12)
  • Lasota Mateusz - Jemilianowicz Sebastian 3:2 (7:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:9)
  • Prudel Leszek - Ramenda Adam 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
  • Zwoliński Mariusz - Cioch Błażej 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:9)
  • Lasota Marcin - Grabski Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
  • Zwoliński Mariusz - Grabski Dawid 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:7)
  • Lasota Marcin - Cioch Błażej 0:3 (6:11, 4:11, 3:11)
  • Lasota Marcin / Prudel Leszek - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 0:3 (2:11, 8:11, 10:12)
  • Zwoliński Mariusz / Lasota Mateusz - Grabski Dawid / Cioch Błażej 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:5, 11:6)

KS Naprzód Borucin - KS Mysław Mysłowice 5:5

  • Szołtysek Artur - Rozwadowski Paweł 3:2 (11:5, 5:11, 2:11, 11:8, 11:4)
  • Eliasz Adrian - Kalinowski Mateusz 1:3 (5:11, 6:11, 11:6, 7:11)
  • Piecowski Mirosław - Fomin Jurij 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
  • Piecowski Bogdan - Baran Sebastian 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 9:11)
  • Szołtysek Artur - Kalinowski Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 12:14)
  • Eliasz Adrian - Rozwadowski Paweł 3:0 (13:11, 11:9, 11:7)
  • Piecowski Mirosław - Baran Sebastian 3:0 (11:9, 11:9, 11:2)
  • Piecowski Bogdan - Fomin Jurij 1:3 (11:13, 11:5, 9:11, 8:11)
  • Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 0:3 (10:12, 5:11, 1:11)
  • Piecowski Mirosław / Szołtysek Artur - Baran Sebastian / Fomin Jurij 3:2 (9:11, 11:7, 11:3, 7:11, 11:9)

LKS Lesznianka Leszna Górna - KTS II Gliwice 0:10

  • Dytko Dawid - Gumiński Krzysztof 1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 6:11)
  • Libiszewski Grzegorz - Radło Szymon 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 14:12, 12:14)
  • Dytko Dawid - Radło Szymon 2:3 (17:15, 6:11, 9:11, 11:9, 5:11)
  • Libiszewski Grzegorz - Gumiński Krzysztof 0:3 (3:11, 7:11, 12:14)
  • Ostachowski Piotr - Pawłowski Krzysztof 0:3 (12:14, 7:11, 6:11)
  • Walarus Dariusz - Lilien Aleksander 2:3 (11:7, 10:12, 13:11, 8:11, 5:11)
  • Ostachowski Piotr - Lilien Aleksander 1:3 (6:11, 5:11, 13:11, 1:11)
  • Walarus Dariusz - Pawłowski Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
  • Dytko Dawid / Walarus Dariusz - Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
  • Ostachowski Piotr / Libiszewski Grzegorz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (13:15, 11:8, 9:11, 6:11)

LZS BLYSS Kujakowice - MUKS Jedynka Pszów 10:0

  • Załuski Jakub - Kempa Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:5)
  • Galas Michał - Kowol Marek 3:2 (11:6, 5:11, 8:11, 11:1, 11:3)
  • Załuski Jakub - Kowol Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
  • Galas Michał - Kempa Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:1)
  • Kleszcz Krzesimir - Borek Kamil 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
  • Głuszek Wojciech - Święcicki Szymon 3:1 (8:11, 11:5, 11:1, 11:4 )
  • Kleszcz Krzesimir - Święcicki Szymon 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:5)
  • Głuszek Wojciech - Borek Kamil 3:0 (11:5. 11:9, 11:7)
  • Galas Michał / Głuszek Wojciech - Kowol Marek / Borek Kamil 3:1 (11:9, 11:5, 12:14, 12:10)
  • Kleszcz Krzesimir / Załuski Jakub - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)