Poniedziałek, 17 lutego 2020

imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

RSS

Wysokie wygrane KTS-u i JKTS-u II

16.12.2019 16:13 | 0 komentarzy | adi

W ósmej kolejce II ligi tenisa stołowego kobiet wysokie wygrane zanotowały KTS Gliwice i JKTS II Jastrzębie-Zdrój. Swój mecz przegrał Ruch Pniów.

Wysokie wygrane KTS-u i JKTS-u II
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tabeli prowadzi KTS, który ma trzy punkty przewagi nad JKTS-em II. Ruch jest siódmy ze stratą 10 punktów do lidera.

KTS Gliwice - UKS Energia Siewierz 9:1

  • Szabat Patrycja - Górska Aleksandra 3:0 (11:5, 13:11, 11:4)
  • Rusin Anna - Nawara Wiktoria 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
  • Szabat Patrycja - Nawara Wiktoria 3:0 (12:10, 11:8, 11:6)
  • Rusin Anna - Górska Aleksandra 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
  • Kaniecka Dorota - Myrmus Aneta 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 8:11)
  • Ciesielska Agata - Matyja Anna 3:0 (11:1, 11:8, 11:8)
  • Kaniecka Dorota - Matyja Anna 3:0 (11:5, 12:10, 11:5)
  • Ciesielska Agata - Myrmus Aneta 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
  • Rusin Anna / Kaniecka Dorota - Myrmus Aneta / Górska Aleksandra 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
  • Ciesielska Agata / Szabat Patrycja - Nawara Wiktoria / Matyja Anna 3:0 (11:4, 11:0, 11:6)

ULKS Ruch Pniów - LZS Victoria Chróścice 2:8

  • Świniarska Mariola - Kozubek Magda 0:3 (6:11,9:11,3:11)
  • Ksol Izabela - Bernacka Iryna 0:3 (9:11,7:11,3:11)
  • Świniarska Mariola - Bernacka Iryna 0:3 (8:11,7:11,3:11)
  • Ksol Izabela - Kozubek Magda 1:3 (9:11,7:11,13:11,9:11)
  • Kopyra Barbara - Zyzik Nicole 0:3 (9:11,6:11,5:11)
  • Gralok Maria - Matros Izabela 3:1 (12:10,10:12,13:11,11:5)
  • Kopyra Barbara - Matros Izabela 1:3 (9:11,8:11,13:11,6:11)
  • Gralok Maria - Zyzik Nicole 3:0 (11:8,11:8,11:7)
  • Ksol Izabela / Świniarska Mariola - Bernacka Iryna / Matros Izabela 0:3 (9:11,7:11,4:11)
  • Kopyra Barbara / Gralok Maria - Zyzik Nicole / Kozubek Magda 0:3 (9:11,10:12,7:11)

UKTS Sokół Orzesze - JKTS II Jastrzębie-Zdrój 1:9

  • Kulas Anna - Tomczak Weronika 1:3 (11:6, 0:11, 12:14, 9:11)
  • Jastrzębska Dajana - Kloczkowska Nadia 0:3 (10:12, 11:13, 8:11)
  • Radzik Martyna - Mikołajec Patrycja 0:3 (5:11, 4:11, 9:11)
  • Januś Karolina - Kałużny Laura 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 11:13)
  • Kulas Anna - Mikołajec Patrycja 0:3 (2:11, 7:11, 5:11)
  • Jastrzębska Dajana - Kałużny Laura 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
  • Radzik Martyna - Tomczak Weronika 0:3 (3:11, 6:11, 7:11)
  • Januś Karolina - Kloczkowska Nadia 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
  • Kulas Anna / Radzik Martyna - Mikołajec Patrycja / Kloczkowska Nadia 1:3 (11:8, 11:13, 6:11, 5:11)
  • Jastrzębska Dajana / Januś Karolina - Tomczak Weronika / Kałużny Laura 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:5, 6:11)