Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozgrywki tenisa stołowego zakończone. KTS w I lidze

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego podjął uchwałę o zakończeniu rozgrywek ligowych szczebla centralnego. Podobnie uczynił Śląski Związek Tenisa Stołowego z rozgrywkami niższych lig. Oznacza to, że awans do I ligi kobiet uzyskał KTS Gliwice.

Rozgrywki tenisa stołowego zakończone. KTS w I lidze

Klasyfikacja końcowa rozgrywek Ekstraklasy kobiet, Superligi mężczyzn, I ligi kobiet oraz I ligi mężczyzn zostaje ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów.

W treści uchwały rozstrzygnięte zostały kwestie spadków i awansów w sezonie 2019/2020.

  • Z Ekstraklasy kobiet spadają drużyny, które w dniu zakończenia rozgrywek zajmowały miejsca 9 i 10, a z Superligi mężczyzn miejsca 11 i 12.
  • Do Ekstraklasy kobiet i Superligi mężczyzn awansują drużyny, które w dniu zakończenia rozgrywek zajmowały pierwsze miejsca w swoich grupach I ligi.
  • Z I ligi kobiet i mężczyzn spadają drużyny, które w dniu zakończenia rozgrywek w swoich grupach zajmowały miejsca 9 i 10.
  • Do I ligi kobiet i mężczyzn awansują drużyny, które w dniu zakończenia rozgrywek zajmowały pierwsze miejsca w swoich II ligach.
  • W I lidze weźmie udział po 24 drużyny kobiet i mężczyzn podzielonych geograficznie na grupy północną i południową – po 12 drużyn w każdej z grup.

Oznacza to, że w I lidze kobiet zagra KTS Gliwice. Niewiele do awansu do Ekstraklasy zabrakło JKTS-owi Jastrzębie. Jastrzębianki skończyły rozgrywki na drugiej pozycji. W I lidze mężczyzn piąte miejsce zajął KTS Gliwice.

Uchwały Polskiego Związku Tenisa Stołowego można przeczytać TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].