Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czarni Gorzyce jako pierwsi wrócili do treningów [ZDJĘCIA]

- Nareszcie! - powiedzieli wchodząc na obiekt Czarnych Gorzyce, piłkarze tego klubu występującego w raciborsko-rybnickiej okręgówce. Podopieczni trenera Piotra Haudera zgodnie z poluzowaniem restrykcji jako pierwsi w poniedziałkowe przedpołudnie odbyli trening na przestrzeni otwartej. 

Czarni Gorzyce jako pierwsi wrócili do treningów [ZDJĘCIA]

Maseczki na twarzach, płyn dezynfekujący i do dzieła - tak wyglądały pierwsze kroki piłkarzy na obiekcie z Gorzyc. Pierwsza grupa dziesięciu zawodników gorzyckiego klubu wznowiła treningi. Na dwóch boiskach - w grupie sześciu i czterech osób jak przewidują obecne poluzowania. Treningowi poza naszym aparatem fotograficznym towarzyszył także dron, który z góry pokazywał ten ważny dla środowiska piłkarskiego moment. Czarni trenować będą także dziś po południu. Udział weźmie kolejna grupa seniorów. Łącznie w pierwszym treningu udział ma wziąć 22 piłkarzy.

Czarni Gorzyce jako pierwsi rozpoczęli treningi, które zostały przerwane przez pandemię koronawirusa. Poza Czarnymi z drużyn grających w raciborsko-rybnckiej klasie okręgowej na treningi zdecydowała się także Unia Turza Śląska, która w kilku grupach trenować będzie w poniedziałkowe popołudnie. 

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją rządu od 4 maja udostępnione zostały obiekty z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym. 11 maja mamy się dowiedzieć kiedy wróci możliwość rozgrywania meczów w niżych ligach (od 3 w dół). 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO TRENINGU CZARNYCH GORZYCE.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TympyRyl (5.173. * .14) 07.05.2020 21:41

Piękne podejście Panowie górnicy z Gorzyc:) na Pniówku robi Wojtala na kierym je pora przypadkow( chyba nawet jego oddział )także droga jest prosta:
Bober -> przyniesie na Budryk
Peyo -> przyniesie na Marcel
Trener -> stacjo

Ps. Za chwila bydymy j***ć za darmo, tela Wom powjym. Nie obraźcie się chłopy ale tako je prowda. Pozdro i napijcie się co na wieczor...