Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłka ręczna. Wygrana Startu. Górnik, SPR i Nails Company bez punktów

UKS Start Pietrowice Wielkie wygrał z LZS-em Tor Dobrzeń Wielki. Górnik Zabrze, SPR Gliwice i Nails Company Zabrze zakończyli swoje mecze bez punktów na koncie.

Piłka ręczna. Wygrana Startu. Górnik, SPR i Nails Company bez punktów

Pierwszą bramkę w poniedziałkowym meczu Górnik zdobył dopiero w 5. minucie spotkanie. Goście do bramki zabrzan trafili niespełna minutę później. Mimo początkowego niewielkiego prowadzenia Górnika, to przyjezdni na przerwę schodzili prowadząc 10:9. Druga część spotkania była bardzo wyrównana. Na dziewięć minut przed końcem meczu był remis 20:20. Wtedy to przyjezdni wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie i Górnik musiał gonić wynik. W ostatniej minucie zabrzanie byli blisko wyrównania, jednak zespół z Kalisza skutecznie zatrzymał akcję Górnika i to przyjezdni cieszyli się ze zwycięstwa w tym spotkaniu.

Górnik Zabrze – Energa MKS Kalisz 24:25 (9:10)

W sobotę 21 listopada piłkarki ręczne SPR Gliwice mierzyły się ze Zgodę Rudę Śląską. Początek spotkania należał do gliwiczanek. W pierwszej części meczu drużyna prowadzona przez trenera Michała Boczka wypracowała sobie 5-bramkowe prowadzenie. Po zmianie stron gliwiczanki walczyły o każdą bramkę. Przyjezdne z Rudy Śląskiej doprowadziły do remisu dopiero w 57. minucie spotkania. Drużyna Zgody wykorzystała błędy popełniane przez SPR i szybko zdobyła trzy bramki, które dały jej zwycięstwo.

SPR Gliwice – Zgoda Ruda Śląska 27:30 (19:14)

W niedzielę na boisko wybiegły drużyny UKS-u Start Pietrowice Wielkie i LZS-u TOR Dobrzeń Wielki. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, jednak to przyjezdne do szatni schodziły wygrywając 11:10. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Piłkarki ręczne obu drużyn walczyły o każdą bramkę. Szczypiornistki UKS-u Start Pietrowice Wielkie dopiero w ostatnich minutach gry zdobyły dwie bramki, które dały im czwartą ligową wygraną w tym sezonie.

UKS Start Pietrowice Wielkie – LZS Tor Dobrzeń Wielki 24:22 (10:11)

Początek niedzielnego spotkania należał do gospodyń. Po niespełna kwadransie gry zabrzanki przegrywały 5:9. Zespół Nails Company pomału zaczął odrabiać straty i w 30. minucie gry doprowadził do remisu 13:13. Po zmianie stron gra bardziej się wyrównała. Na dwie minuty przed końcem meczu ekipa z Zabrza przegrywała różnicą 3 bramek. Mimo szybkich dwóch trafień nie udało się doprowadzić do remisu i zabrzanki przegrały 26:27.

SPR Handball Rzeszów – Nails Company Zabrze 27:26 (13:13)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].