Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Terminarz grupy mistrzowskiej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej

Początek rozgrywek z udziałem najlepszych ośmiu drużyn rundy jesiennej zaplanowany jest na 20 marca. Podokręg Rybnik, który w tym sezonie odpowiada za rozgrywki opublikował terminarz.

Terminarz grupy mistrzowskiej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej

Ankieta

Kto awansuje do IV ligi?
Zobacz więcej

W 1. kolejce dojdzie do dwóch bardzo ciekawych spotkań. Czarni Gorzyce zmierzą się z Fortecą Świerklany, a LKS Krzyżanowice podejmie u siebie Unię Racibórz. W inaugurującej wiosnę kolejkę zagrają również Płomień Połomia z Granicą Ruptawa oraz Pierwszy Chwałowice z LKS-em Tworków.

Łącznie rozegrane ma zostać 14. kolejek, a ostatnią zaplanowano na 19 czerwca.

Jesienią klasa okręgowa była podzielona na dwie grupy - raciborską i rybnicką. Po cztery najlepsze drużyny awansowały do grupy mistrzowskiej. Pozostałe dwanaście, które grały w tych grupach stworzyły grupę spadkową i będą walczyły o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym.

Wszystkie drużyny w grupie mistrzowskiej zaczynają od zera punktów. Wyniki z jesieni nie zostały uwzględnione.

PEŁNY TERMINARZ ZNAJDZIESZ PONIŻEJ:

Pobierz Klasa_okręgowa_ZINA_Grupa_MISTRZOWSKA_Rybnik_Racibórz_Grupa_3_(RW).pdf (format pdf, rozmiar ~81.04 k)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AlfredHiczkok (195.238. * .220) 29.12.2020 17:47

Awansuje tylko jedna?