Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zapaśnik z Dębu Brzeźnica - Sebastian Jezierzański powalczy o Igrzyska Olimpijskie

W Budapeszcie, stolicy Węgier podobnie jak klasycy o udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio powalczą wolniacy. Turniej eliminacyjny odbędzie się od 18 do 21 marca 2021. 

Zapaśnik z Dębu Brzeźnica - Sebastian Jezierzański powalczy o Igrzyska Olimpijskie
fot. PZZ

Wśród czterech zapaśników stylu wolnego znalazł się jeden zawodnik Dębu Brzeźnica - Sebastian Jezierzański. Poza reprezentantem klubu z małej Brzeźnicy udział wezmą przedstawiciele Madej Wrestling Team Piotrków, Grunwaldu Poznań i Ceramiku Krotoszyn. 

Reprezentant raciborszczyzny - Sebastian Jezierzański powalczy w kategorii do 86 kg. Wcześniej informowaliśmy o powołaniach zapaśników stylu klasycznego. Tam znalazło się dwóch zawodników Unii Racibórz: Dawid Ersetic i Mateusz Wolny.

Skład reprezentacji w zapasach w stylu wolnym:
  • 1. 65 kg Magomedmurad Gadzhiev /Madej Wrestling Team Piotrków T. /
  • 2. 86 kg Sebastian Jezierzański /Dąb Brzeźnica/
  • 3. 97 kg Radosław Baran /Grunwald Poznań/
  • 4. 125 kg Robert Baran /Ceramik Krotoszyn/
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].