Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Iga Świątek zagra w Ostrawie. Ceny biletów zaskakują

W poniedziałek (3.10.) w czeskiej Ostrawie rozpoczyna się turniej tenisowy rangi WTA500 - AGEL Open 2022, w którym zagra Iga Świątek. Światowa "jedynka" jest faworytką, choć nie jedyną tenisową gwiazdą. Kto jeszcze zapowiedział swój udział?

Iga Świątek zagra w Ostrawie. Ceny biletów zaskakują
fot. mat. organizatora

Organizatorzy imprezy przekazali, że swój udział w turnieju AGEL Open 2022 zgłosiły czołowe zawodniczki. Na kortach w Ostrawie zagrają m.in. Anett Kontaveit, Maria Sakkari, Paula Badosa czy Daria Kasatkina. Niewykluczone, że w tenisowej rywalizacji będzie można zobaczyć także Emmę Raducanu czy Jelenę Rybakinę. Faworytką imprezy jest jednak najlepsza na świecie tenisistka, Iga Świątek.

Co ciekawe, bilety na wydarzenie są stosunkowo tanie. Wstęp na pierwsze mecze kosztuje ok. 19 złotych, za możliwość oglądania finału zapłacimy niecałe 80 złotych. Trzeba się jednak pospieszyć, bo zostały ostatnie wolne miejsca (ticketportal.cz).

Rywalizacja na kortach twardych rozpocznie się w poniedziałek (3.10.) i zakończy w niedzielę (9.10.). Pula nagród to 750 tys. dolarów.

fot. materiały organizatora

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
wnikliwy 28.09.2022 08:00

Do poniżej @ i co z tego?

~witkor (79.124. * .139) 27.09.2022 20:47
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Iga grała w zeszłym roku w tym turnieju, odpadła w półfinale

~Irasiad (193.28. * .1) 27.09.2022 14:01

Ja tam wole kielbe z grila za darmo.