Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decor Bełk w następnej rundzie Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

Dzisiaj została rozegrana 3 runda Pucharu Polski podokręgu Rybnik, gdzie miejscowy Naprzód podejmował przyjezdnych z Bełku. Mecz został rozegrany o godzinie 16 w Rydułtowach.

Decor Bełk w następnej rundzie Pucharu Polski [ZDJĘCIA]
Decor Bełk z awansem do kolejnej rundy PP podokręgu Rybnik FOT: Z.Harazim

Katastrofa, tyle można powiedzieć o dzisiejszym spotkaniu w Rydułtowach, gdzie miejscowy Naprzód uległ drużynie z Bełku już w pierwszej połowie. Egzegutorem drużyny z Rydułtów został Joachim Patryk strzelając klasycznego Hat-Tricka. W drugiej połowie zawodnicy z Bełku dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie mecz zakończył się wynkiem 0:5.

Po meczu zapytaliśmy trenera Grzegorza Brzoskę (Naprzód Rydułtowy) o komentarz dotyczący dzisiejszego spotkania:

Weryfikacja poziomu i jakości pokazała ile jeszcze pracy przed nami. Zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki i sposób w jaki kontrolowali mecz. Dla naszej drużyny lekcja z której wyciągniemy wnioski i dalej pracujemy aby w przyszłości nasi zawodnicy prezentowali poziom jaki dziś pokazał rywal. Gratulacje dla drużyny przeciwnej, a naszemu zespołowi życzę cierpliwości i jeszcze cięższej pracy.

GKS Naprzód-23 Rydułtowy - KS Decor Bełk 0:5 (0:3)

0-1 Joachim '33

0-2 Joachim '36

0-3 Joachim '43

0-4 Fabian '54

0-5 Ziaja '81

Składy Drużyn: 

Naprzód Rydułtowy: Svintsitskyi - Broniszewski, Brzoska K, Folmert, Ligęza, Brzoska G, Elias, Gunia, Pawelec, Sobala, Hajto

Rezerwowi: Bodziony, Molek, Rybak, Handschuh, Idziak, Barciok, Ciepły

KS Decor Bełk: Kleemann - Smyla, Wójcik, Beruda, Semeniuk, Paryła, Spórna, Fabian, Jakubowski, Joachim, Giera

Rezerwowi: Bodys, Dankowski, Reguła, Ziaja, Jarka, Stryczek, Świerc

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].