Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Tworków ponownie z Pucharem Wójta w Halowym Turnieju Piłki Nożnej [ZDJĘCIA]

Piłkarze z gminy Krzyżanowice po raz ósmy zmierzyli się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy. Choć rywalizacja była zacięta, to turniej przebiegał na najwyższym poziomie Fair Play. Kibice otrzymali sporą dawkę piłkarskiej rozgrywki.

LKS Tworków ponownie z Pucharem Wójta w Halowym Turnieju Piłki Nożnej [ZDJĘCIA]
Turniej rozegrano systemem pucharowym w dwóch grupach (fot. UG Krzyżanowice)

W niedzielę 19 lutego tradycyjnie w sali sportowej BOSPOR w Bohuminie, w halowym turnieju starło się 6 drużyn z gminy Krzyżanowice - Bolesław, Chałupki, Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków, Zabełków. 

Z pierwszej grupy wyszły drużyny LKS Zabełków i KS Kolejarz Chałupki, natomiast z drugiej LKS Tworków i LKS Krzyżanowice.

W kolejnej fazie rozgrywek w walce o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny z Chałupek i Krzyżanowic, gdzie po zaciętym pojedynku i wyniku 1:3 górą okazali się piłkarze z LKS Krzyżanowice. O najwyższe trofeum walczyły drużyny LKS Zabełków i LKS Tworków. Mecz zakończył się wynikiem 2:6 dla Tworkowa.

Królem strzelców został Piotr Cerkowniak z LKS Tworków.

W imieniu wójta gminy Grzegorza Utrackiego dyplomy, puchary oraz piłki wręczył zastępca Wolfgang Kroczek w towarzystwie dyrektor GZOKSiT Darii Wieczorek.

Klasyfikacja końcowa:

Wyniki meczów grupowych:

Grupa I

  • KS KOLEJARZ Chałupki (3–0) LKS Owsiszcze
  • LKS Owsiszcze (0–2) LKS Zabełków
  • KS KOLEJARZ Chałupki (2–3) LKS Zabełków

Grupa II

  • LKS Tworków (7–1) LKS Bolesław
  • LKS Bolesław (2–3) LKS Krzyżanowice
  • LKS Tworków (6–0) LKS Krzyżanowice

źródło: UG Krzyżanowice 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].