Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Odra we mgle czyli niedzielny spływ z Bohumina do Raciborza [ZDJĘCIA]  

Miłośnicy kajakarstwa na długo zapamiętają zorganizowany w niedzielę 9 września Polsko-Czerski Kajakowy Maraton Odrzański.

Unia Racibórz wygrała Bohumin Junior Cup  

Młodzi piłkarze Unii Racibórz (rocznik 2007) uczestniczyli w sobotę 10 marca w turnieju piłkarskim Bohumin Junior.

Piłkarze z Owsiszcz wygrali czeski turniej wójta [ZDJĘCIA]  

W hali sportowej Bospor w Bohuminie rozegrano IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice.

Tworków zorganizował turniej mikołajkowy w Bohuminie 

10 grudnia w Bohuminie LKS Tworków zorganizował mikołajkowy turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2010/11.

Magda i Szulcek wygrali w Bohuminie  

Reprezentanci Klubu Sportowego Łamator Racibórz: Mariusz Magda i Dawid Szulcek zwyciężyli swe pojedynki w czeskim Bohuminie, na gali VFCL5.

Kolejna gala MMA z raciborzanami. Tym razem w Bohuminie 

Już w sobotę 30 września rusza 5. edycja gali Victory Fighting Championship League w czeskim Bohuminie. 

O puchar wójta walczyli w Czechach 

Piłkarze gminy Krzyżanowice po raz drugi rywalizowali w turnieju futsalowym.