Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

XI Cross Rydułtowski dla młodszych i starszych [ZDJĘCIA]

W sobotę, 25 marca w Rydułtowach spotkali się miłośnicy amatorskiego biegania, bo właśnie tam odbył się XI Cross Rydułtowski. 

XI Cross Rydułtowski dla młodszych i starszych [ZDJĘCIA]
XI Cross Rydułtowski w nowej lokalizacji. Fot: Z.Harazim

Trasa tegorocznego Crossu Rydułtowskiego była bardzo urozmaicona, co na pewno przyciągnęło uwagę wielu zawodników. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z różnymi rodzajami podłoża, takimi jak kostka brukowa, szutrowe ścieżki, trawa i goły grunt. Taka zmienność terenu na pewno przyniosła dużo emocji i adrenaliny, co można było zauważyć u biegaczy już na starcie, w szczególności u młodszych adeptów aktywności fizycznej.

Pogoda w dniu zawodów była bardzo zmienna, a uśmiechnięci zawodnicy wyruszyli na trasę, gotowi do walki. Podczas biegu pojawiały się kolejne przeszkody, które wymagały od zawodników dużo wysiłku i determinacji. Na szczególną uwagę zasługiwał fragment trasy prowadzący przez teren tężni .

XI Cross Rydułtowski Fot. Z.Harazim
XI Cross Rydułtowski Fot. Z.Harazim

Na mecie zawodnicy byli uśmiechnięci i szczęśliwi, a satysfakcja była widoczna na ich twarzach. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów imprezy.

Cross Rydułtowski to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wśród pasjonatów biegania. Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród młodszej grupy uczestników i na pewno zostanie zapamiętana na długo.

Wyniki:

Wyniki z XI Crossu Rydułtowskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].