Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód 32 Syrynia rozbija Odrę Nieboczowy w derbach A Klasy [ZDJĘCIA, RELACJA]

W meczu ligowym 24. kolejki Naprzód Syrynia podejmował na własnym boisku swoich sąsiadów zza miedzy, Odrę Nieboczowy. Spotkanie od samego początku było zdecydowanie jednostronne i ostatecznie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy 7:0.

Naprzód 32 Syrynia rozbija Odrę Nieboczowy w derbach A Klasy [ZDJĘCIA, RELACJA]
Naprzód Syrynia rozgromił Odrę Nieboczowy na własnym boisku / Fot. Z.Harazim

Już w pierwszej połowie drużyna Naprzodu Syrynia zdominowała swoich przeciwników, strzelając, aż pięć bramek. Zawodnicy Odry Nieboczowy nie byli w stanie znaleźć sposobu na skonstruowanie sobie dogodnej sytuacji, aby zagrozić bramce rywala do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie sytuacja zbytnio nie uległa zmianie — Naprzód Syrynia nadal utrzymywał przewagę, a zawodnicy Odry Nieboczowy dalej grali bez pomysłu, aby skutecznie zagrozić bramkarzowi Syryni. Ostatecznie gospodarze dorzucili jeszcze dwie bramki, jedną w 51. minucie, natomiast drugą w 79.ustalając wynik spotkania na 7:0.

Warto zwrócić uwagę na wspaniałą grę całego zespołu Naprzodu Syrynia — piłkarze zagrali bardzo składnie i z determinacją, co zaowocowało tak wysokim zwycięstwem. Z drugiej strony Odra Nieboczowy może żałować dzisiejszej porażki — zespół zagrał bardzo źle, bez pomysłu oraz wizji, gdzie nie był w stanie stawić skutecznego oporu przeciwnikom.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Naprzodu Syrynia 7:0. To bardzo ważne zwycięstwo dla gospodarzy, którzy w ten sposób zostali liderami w tabeli ligowej. Odra Nieboczowy z kolei będzie musiała popracować nad swoją grą, aby w kolejnych meczach pokazać się zdecydowanie z lepszej strony.

Naprzód 32 Syrynia — Odra Nieboczowy 7:0 (5:0)

Bramki: Sowa x2, Błędowski, Kuczera x2, Szpak, Warzeszka

Składy:

Naprzód 32 Syrynia: Lupa — Dzierżega, Szpak, Szpak.W, Broda, Majszak, Paprocki, Błędowski, Bugla, Sowa, Kuczera

Rezerwa: Pluta — Walenko, Bugdoł, Sosna, Warzeszka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ObserwatorNowin (31.0. * .16) 06.05.2023 23:34

Tak zajebistych zdjęć nie oglądałem dawno, jak u was portalu. Mega robota wykonana przez Pana Z.H.