Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Syrynia i LKS Krzyżanowice remisują w meczu pełnym napięcia [ZDJĘCIA]

W emocjonującym starciu pomiędzy drużynami Naprzód Syrynia a LKS Krzyżanowice padł remis 1:1, który wpisuje się jako pierwszy odnotowany remis w tegorocznym sezonie.

Syrynia i LKS Krzyżanowice remisują w meczu pełnym napięcia [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Remis lidera z wiceliderem w 7. kolejce spotkań ligi okręgowej

Wczorajszy (16.09.2023) mecz pomiędzy Naprzodem 32 Syrynia a LKS Krzyżanowice był prawdziwą ucztą dla miłośników piłki nożnej. Obie drużyny dawały z siebie wszystko na boisku, a emocje sięgały zenitu dopiero w drugiej połowie. Choć goście z Krzyżanowic mieli zdecydowaną przewagę w pierwszych 20 minutach pierwszej połowy, to zakończyła się ona bezbramkowym remisem. Bramki dopiero zobaczyliśmy w drugiej odsłonie.

W 67. minucie nastąpiło jednak nieoczekiwane wydarzenie, gdy Szpak Wojciech strzelił bramkę samobójczą, nie kontaktując się wystarczająco z własnym bramkarzem. Syrynia, nie poddała się i zdołała wyrównać wynik w 70. minucie, kiedy to Mateusz Sowa pewnie wykorzystał rzut karny.

Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1, a kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć emocjonującą i pełną zwrotów akcji rywalizację. Wynik ten zapisał się jako pierwszy remis w sezonie dla Naprzód Syrynia, co sprawia, że rywalizacja w lidze obiecuje być niezwykle wyrównana. Po 7. kolejkach Naprzód Syrynia nadal jest liderem, mając na koncie 19. punktów.

Naprzód 32 Syrynia — LKS Krzyżanowice 1:1 (0:0)

0-1 Szpak. W (sam.) 67'

1-1 Sowa 70'

Składy:

Syrynia: Pluta — Korona, Jankowski, Majszak, Szpak.W, Błędowski, Dzierżęga, Paprocki, Sowa, Szpak.R, Kuczera

Rezerwa: Lupa, Bugla, Wolski, Pytlik, Walenko, Sosna, Odrozek

LKS: Kuhn — Skrenik, Czech, Musioł, Danieluk, Owczarczykm Antończak, Wyrobek, Szuścik, Kostecki, Białas

Rezerwa: Fulneczek, Turkiewicz, Kamczyk, Fichna, Bugla

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].