Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

A Klasa: Naprzód Rydułtowy zwycięża Orła Jankowice w doliczonym czasie [ZDJĘCIA]

Naprzód Rydułtowy udanie pokonało Orła Jankowice 2:1, dzięki bramce strzelonej w doliczonym czasie. 

A Klasa: Naprzód Rydułtowy zwycięża Orła Jankowice w doliczonym czasie [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Naprzód Rydułtowy zwycięża z Orłem Jankowice w 8 kolejce rozgrywek A Klasy.

W pierwszej połowie meczu to Naprzód Rydułtowy kontrolował grę, a prowadzenie zdobyli w 25. minucie, kiedy to Pielczyk skierował piłkę do siatki. Do przerwy wynik wynosił 1:0 na korzyść Naprzodu.

Druga połowa przyniosła nieskuteczność obu drużyn, ale emocje sięgnęły zenitu w ostatnich minutach spotkania. W 88. minucie goście, dzięki prostopadłemu zagraniu do Marcina Zieleźnego, zdołali wyrównać na 1:1.

Decydujący moment nadszedł w doliczonym czasie gry, kiedy to Pielczyk zdobył swoją drugą bramkę, dając Naprzodowi zwycięstwo 2:1. To spotkanie udowodniło, że piłka nożna potrafi dostarczyć niesamowitych emocji do samego końca.

Po meczu:

Trener Naprzodu - Grzegorz Brzoska
Trener Naprzodu - Grzegorz Brzoska

Komentarz pomeczowy trenera Naprzodu Rydułtowy:

Słabszy mecz w naszym wykonaniu chodź z szczęśliwym zakończeniem. Jesteśmy zbyt statyczni i podejmujemy złe decyzje kiedy mamy piłkę przez co przeciwnik ma swoje sytuacje. Stwarzamy kilka sytuacji, ale ich nie finalizujemy co jest naszą bolączka. Ostatecznie w doliczonym czasie gry rozgrywamy decydująca akcje i trzy punkty zostają w Rydultowach.

Naprzód Rydułtowy — Orzeł Jankowice 2:1 (1:0)

1-0 Pielczyk (25')

1-1 Zieleźny (88')

2-1 Pielczyk (90+')

Składy:

GKS: Svintsitskyi — Ligęza, Kubiniok, Buliński, Gryboś, Piotrowski, Ciepły, Sodo, Pielczyk, Sobala, Gunia

Rezerwa: Konieczny, Brachman, Gołek, Janosz.D, Janosz.M, Kośmider, Margeciok, Molek, Mucha

Orzeł: Kubik — Wiśniewski, Toman, Brzózka, Woryna, Kasperek, Trzebski, Kurzydym, Muras, Michalski, Zieleźny

Rezerwa: Kwoka, Śmietana, Ficek, Mrowiec, Bojmel, Wiśniewski.Sz, Jabłonka, Krawczyk

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].