Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Cyclocross Rydułtowy: Błotne próby i bardzo duże emocje w zimowych warunkach [ZDJĘCIA]

W Rydułtowach rozgorzała znów pasja do kolarstwa, gdyż miasto było świadkiem niezwykłych zmagań podczas Mistrzostw w Kolarstwie Górskim i Przełajowym na terenie zbiornika "Barbara". Cyclocross Rydułtowy to nie tylko rywalizacja, ale prawdziwe święto dla miłośników dwóch kółek, gdzie błoto i adrenalina łączą się w jedno.

Cyclocross Rydułtowy: Błotne próby i bardzo duże emocje w zimowych warunkach [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Cyclocross Rydułtowy. Otwarte Mistrzostwa w kolarstwie górskim oraz przełajowym

W niedzielne południe Rydułtowy stały się areną ekscytujących zmagań kolarskich, przyciągając pasjonatów kolarstwa górskiego i przełajowego. Mistrzostwa Rydułtów w kolarstwie górskim oraz przełajowym przyniosły niezapomniane chwile dla zawodników. Bardzo wymagająca trasa przełajowa na zbiorniku "Barbara" dała się we znaki większości uczestników. 

Trasa przełajowa stawiała przed uczestnikami nie tylko wyzwania techniczne, ale także wymagała od nich wytrzymałości fizycznej. Błotniste ścieżki i zmienne warunki atmosferyczne dodawały specyficznego uroku zawodom, sprawiając, że każda runda była pełna niespodzianek.

Trasa dzisiejszych zawodów w Rydułtowach

Cyclocross Rydułtowy to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także okazja do integracji społeczności lokalnej poprzez wspólną pasję i radość z aktywności fizycznej. Mistrzostwa pozostawiły po sobie nie tylko ślady rowerowych opon, czy brudu, ale także uśmiechy na twarzach wszystkich, którzy wzięli udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].