Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czarni Gorzyce rozgromili GKS II Jastrzębie [ZDJĘCIA]

Czarni Gorzyce w imponującym stylu pokonali GKS II Jastrzębie 4:0. Mecz z przewagą gospodarzy został już rozstrzygnięty w pierwszej połowie. 

Czarni Gorzyce rozgromili GKS II Jastrzębie [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Czarni Gorzyce pokonują u siebie GKS II Jastrzębie

Czarni Gorzyce rozpoczęli rundę rewanżową z impetem, pokonując GKS II Jastrzębie 

Już od pierwszych minut meczu Czarni Gorzyce dominowali na boisku. Szybko strzelili trzy bramki i kontrolowali grę do samego końca, zdobywając jeszcze 4 bramkę. GKS II Jastrzębie nie zdołał stworzyć sobie żadnych klarownych sytuacji bramkowych podczas spotkania.

Czarni Gorzyce — GKS II Jastrzębie 4:0 (3:0)

Bramki: Ciuberek.R x2, Warło, Buko

Składy:

Gorzyce: Wacławiec — Waś, Ciuberek.R, Widenka, Krzyżok, Ciuberek.Sz, Bryła, Buko, Benauer, Gać, Warło

Rezerwa: Kijas, Pawełkiewicz, Wojtala, Żbikowski, Goraus, Wawrzyczny, Brachman, Bober

GKS II Jastrzębie: Rusin - Bednorz, Oślizło, Sajdak, Kraśniewski, Katus, Myśliwiec, Czwartos, Kłosok, Gołofit, Siga

Rezerwa: Krakowczyk — Osiak, Janecki, Katlik, Radzewicz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].