Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czarni Gorzyce zwyciężają z LKS-em Nędza w 18. kolejce [ZDJĘCIA]

W 18. kolejce spotkań rozgrywek ligi okręgowej Czarni Gorzyce pokonali na własnym boisku LKS 1908 NędzaZdecydowana dominacja gospodarzy przyniosła im zwycięstwo i cenne punkty w tabeli.

Czarni Gorzyce zwyciężają z LKS-em Nędza w 18. kolejce [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Czarni Gorzyce pokonali przyjezdnych z Nędzy w 18 kolejce rozgrywek klasy okręgowej

Czarni Gorzyce przez większość spotkania dominowali nad rywalem z Nędzy. Od samego początku spotkania gospodarze wykazali się większą skutecznością oraz kontrolą nad grą, co zaowocowało prowadzeniem do przerwy po bramce Brachmana. 

W drugiej połowie gospodarze kontynuowali swoją dominację, tworząc wiele więcej szans na bramkę niż przeciwnik dzisiejszego dnia. Mimo zaciętych starań gości zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Gospodarze umieli skutecznie wykorzystać swoje możliwości i zapewnić sobie zwycięstwo nad przyjezdnymi z Nędzy.

Po 18 kolejkach Czarni Gorzyce zajmują 5.miejsce w tabeli.

Czarni Gorzyce — LKS 1908 Nędza 2:1 (1:0)

Bramki: Brachman, Wojtala

Składy:

Gorzyce: Wacławiec — Krzyżok, Wojtala, Ciuberek.R, Żbikowski, Wawrzyczny, Ciuberek.Sz, Buko, Brachman, Benauer, Bober

Rezerwa: Pietrzyk, Warło, Widenka, Gać, Bryła

LKS Nędza: Barczyk — Erynkwajt, Suprewicz, Kotala, Lukoszek, Vahin, Fojcik, Kałus, Rudek, Stawinoga, Frydryk

Rezerwa: Burdzy, Piotrowski, Okrent, Kijas, Wardęga

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].