Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czarni Gorzyce wygrywają z LKS "Ruch" Stanowice w 27 kolejce [ZDJĘCIA]

W sobotę 1 czerwca Czarni Gorzyce pokonali LKS "Ruch" Stanowice 1:0 w 27 kolejce ligi okręgowej. Jedyny gol w meczu zdobył Adrian Wawrzyczny.

Czarni Gorzyce wygrywają z LKS "Ruch" Stanowice w 27 kolejce [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Czarni Gorzyce wygrywają w 27. kolejce z LKS "Ruch" Stanowice

Mecz z obu stron obfitował w sytuacje bramkowe, ale tylko Czarnym Gorzyce udało się strzelić jedynego gola w spotkaniu za sprawą Adriana Wawrzycznego. 

Mimo niewykorzystanych szans gospodarze zdołali utrzymać prowadzenie do końca meczu, zdobywając cenne trzy punkty. Czarni Gorzyce umocnili swoją pozycję w tabeli, natomiast LKS Stanowice, pomimo skromnej porażki, mogą być dumni z postawy swojego bramkarza.

Komentarz pomeczowy trenera Czarnych Gorzyc — Piotra Haudera: 

Piotr Hauder wypowiedz pomeczowa

Czarni Gorzyce — LKS "Ruch" Stanowice 1:0 (0:0)

1-0 Wawrzyczny 


Składy:

Gorzyce: Wacławiec — Krzyżok, Bober, Wawrzyczny, Ciuberek.R, Warło, Ciuberek.Sz, Benauer, Waś, Buko, Widenka

Rezerwa: Kijas — Goraus, Cielusek, Gać, Wojtala, Żbikowski, Lamczyk

Stanowice: Błatoń — Prażmo, Adamkowski, Marek.W, Pawlak, Suchiński, Ziaja, Koleczko, Stopa, Bodziony, Wowra

Rezerwa: Cycoń — Tkocz, Marek.A, Dudzik, Gudzik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].