Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pszów uległ Borucinowi

Piękną serią wygranych spotkań mogą pochwalić się tenisiści stołowi Naprzodu Borucin II.

W VI serii spotkań trzeciej ligi wygrali po raz szósty. Tym razem Naprzód Borucin pokonał na wyjeździe MUKS Jedynka Pszów 7:3. Najwięcej punktował Alfred Rinka (2,5). Po 2 punkty dołożyli Patryk Mrozek i Dalibor Gasman, a pół punkta w deblu z Rinką zdobył Witold Buczyński. Kolejny mecz druga drużyna z Borucina zagra u siebie 9 listopada, a rywalem będzie KTS Lędziny. Pierwsza ekipa występująca w drugiej lidze tenisa stołowego mecz zagra już w piątek w sali sportowej w Borucinie o godzinie 18., a przeciwnikiem będzie KU AZS UŚ Katowice. Drużyna z Katowic zajmuje 14. miejsce w tabeli, Naprzód jest 10.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Borutan (79.163. * .3) 27.10.2011 20:01
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

żal?? Wiesz wogóle na czym polega ten sport??

~fefe (80.238. * .28) 27.10.2011 17:00
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

Jasna cholera żeby już nie było o czym pisać tylko o rezerwach Borucina...

~hehe (83.7. * .13) 26.10.2011 23:23
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Nie ma szans Jurku :)

~JH (79.163. * .42) 26.10.2011 22:47
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Czyżby 2 drugie ligi w przyszłym sezonie w BORUCINIE?? :)