Sobota, 8 sierpnia 2020

imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

RSS

Brązowy medal dla raciborskich policjantów

17.12.2012 22:39 | 5 komentarzy | acz

Raciborscy policjanci zajęli 3 miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Turniej odbył się 14 grudnia w Opawie. Po raz kolejny raciborscy policjanci wzięli udział w corocznym turnieju służb mundurowych o Puchar Komendanta Policji w Opawie. Oprócz ekipy z Raciborza brali udział m. in. mundurowi z Hlucina, Opawy, Krawarza, funkcjonariusze służby więziennej oraz strażacy.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci z Raciborza zajęli 2 miejsce w grupie, co premiowało ich do gry w półfinale. Tam spotkali się z zeszłorocznym zwycięzcą turnieju drużyną z Hlucina, której nie zdołali pokonać. W meczu o trzecie miejsce pokonali kolegów z Opawy i tym samym stanęli na najniższym miejscu na podium. Zwycięzcą okazali się być strażacy z Opawy.
Ponadto Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu mł. insp. Paweł Zając oraz Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Radosław Pleśniak zostali wyróżnieni pamiątkowymi medalami przez płk. Tomasza Tuhego Komendanta regionu morawsko śląskiego za bardzo dobrą współpracę pomiędzy Komendami Policji w Opawie i Raciborzu.