Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Brązowy medal dla raciborskich policjantów

Raciborscy policjanci zajęli 3 miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Turniej odbył się 14 grudnia w Opawie. Po raz kolejny raciborscy policjanci wzięli udział w corocznym turnieju służb mundurowych o Puchar Komendanta Policji w Opawie. Oprócz ekipy z Raciborza brali udział m. in. mundurowi z Hlucina, Opawy, Krawarza, funkcjonariusze służby więziennej oraz strażacy.

Policjanci z Raciborza zajęli 2 miejsce w grupie, co premiowało ich do gry w półfinale. Tam spotkali się z zeszłorocznym zwycięzcą turnieju drużyną z Hlucina, której nie zdołali pokonać. W meczu o trzecie miejsce pokonali kolegów z Opawy i tym samym stanęli na najniższym miejscu na podium. Zwycięzcą okazali się być strażacy z Opawy.
Ponadto Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu mł. insp. Paweł Zając oraz Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Radosław Pleśniak zostali wyróżnieni pamiątkowymi medalami przez płk. Tomasza Tuhego Komendanta regionu morawsko śląskiego za bardzo dobrą współpracę pomiędzy Komendami Policji w Opawie i Raciborzu.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podpisz się... (77.253. * .74) 18.12.2012 18:47

RUCH NIE LUBI POLICJ !!

~Podpisz się... (77.253. * .74) 18.12.2012 18:46

RUCH I TYLKO RUCH JEST NIEBIESKI!!

~Podpisz się... (83.4. * .213) 18.12.2012 13:50

Przynajmniej grać umieją, bo ...

~Podpisz się... (195.66. * .254) 18.12.2012 12:37

ładny obiekt

~Podpisz się... (84.155. * .127) 18.12.2012 09:36

Zagrajcie na FC Ruch Racibórz !!