Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kuźnia Raciborska wygrała z Siedliskami - zobacz wideo!

Na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej rozegrano mecz sparingowy, pomiędzy KS Stal Kuźnia Raciborska (klasa okręgowa), a LKS Płomień Siedliska (B klasa).

Kuźnia Raciborska wygrała z Siedliskami - zobacz wideo!

Materiał wideo:

Zalegający na boisku śnieg nie pozwalał na swobodne rozgrywanie piłki. Zawodnicy obu drużyn dziewięć razy trafiali do bramki. Mecz został rozegrany w ramach przerwy spowodowanej odwołaniem spotkań mistrzowskich ze względu na fatalne warunki boiskowe.

Tylko zespoły z Kuźni Raciborskiej i Siedlisk zdecydowały się rozegrać mecz na "normalnym-trawiastym", czyli "śnieżno-błotnistym" placu gry. Poza tym meczem w regionie jest rozegrywane 30 sparingów na boiskach ze sztuczną nawierzchnią.

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Płomień Siedliska 7:2 (2:0)
Marcin Hómin 4., 24., Damian Kilian 61., 65., 68., Dawid Miś 77., Kamil Kazimierz 80. - Łukasz Kudla 55., Piotr Konieczny 79.-k.

KS Stal: Herok, W.Kilian, Bieniewski, Holona, Puzio, Prekaniak, Sobalak, Żak, Hareńczuk, D.Kilian, Hómin, Witt, Stasiorowski, Miś, Kazimierz, testowany zawodnik.

LKS Płomień: Krawiec - Suszka, Mroncz, Panek, Sobek, Chroboczek, Benauer, Wroza, Konieczny, Kudla, Bolik, Piwowarczyk.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~xff (31.222. * .25) 10.04.2013 12:00
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Pragne dodac ze to drużyny wiejskie więc dziwne żeby kogos nie brakowalo tym bardziej w sparingu gdzie wynik nie jest najważniejszy, tym bardziej nie wiem po co Ty sie tłumaczysz że was brakowało...

~... (213.238. * .111) 06.04.2013 21:41
oceniono 6 razy
6
Zgłoś

gwizdek z odpustu

~plomien (77.112. * .99) 06.04.2013 21:35
oceniono 9 razy
-3
Zgłoś

Pragne dodac ze w Siedliskach brakowało 5 podstawowych zawodników !