Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kuźnia Raciborska przegrała z Bojanowem

Fatalnie sezon rozpoczęli tenisiści stołowi Stali Kuźnia Raciborska. Po przegranej z trzecią drużyną Sokoła Orzesze i Sokołem Zebrzydowice przyszła porażka we własnej sali z KS Bojanów.

Kuźnia Raciborska przegrała z Bojanowem

Tenisiści z Bojanowa są jednym z faworytów "okręgówki". W trzech seriach wygrali wszystkie mecze. Nim pokonali Kuźnię zwyciężyli z drugim zespołem Wilchwów i Polonią Łaziska Górne.

W aktualnej klasyfikacji grupy 3 klasy okręgowej prowadzi KS Bojanów przed MKS Sokół Orzesze III i UGKS Sokół Zebrzydowice. Stal Kuźnia Raciborska zamyka tabelę.

KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów 3:7

Punkty dla Kuźni: Paweł Mysz (1), Robert Bugla (1), Jan Przybyła (1).
Punkty dla Bojanowa: Andrzej Kuc (2,5), Denis Gołombek (2,5), Dawid Polednik (1), Damian Polednik (0,5), Zbigniew Siódmok (0,5).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Polonia Ratibor (31.222. * .68) 20.10.2013 20:16

super Rysiu