Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
23 lipca zaczynają się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Wśród najlepszych zawodników świata są sportowcy z naszego regionu 

W piątek 23 lipca rozpoczną się igrzyska olimpijskie w Tokio. Podczas zmagań zobaczymy sportowców z naszego regionu. 

Sukces Zuzanny Łogożnej na zawodach w Sarajevie 

Puchar Europy Juniorek w Sarajevie to miejsce pierwszego międzynarodowego, tegorocznego startu Zuzanny Łogożnej. 

Mikey McCoy stanie na drodze Górnika w MMA 

Już 10 listopada Górnik w MMA, czyli Marcin Maleszewski zmierzy się w Szczecinie z Irlandczykiem Mikeyem McCoyem. Walka zostanie rozegrana w ramach organizacji European Fight Masters. Tymczasem pojawiła się już zapowiedź w postaci materiału...

PGE GiEK wspiera rybnickich judoków 

Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE wsparła organizację zajęć sportowych, treningów oraz udział w zawodach sportowych zawodników judo z Kejza Team Rybnik. Wsparcie sportu amatorskiego, a zwłaszcza inicjatyw skierowanych...

Złote medale dla Piotra Kuczery i Julii Kowalczyk 

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Judo. Trzech sportowców z Rybnika rywalizację zakończyło na podium.

Solidny trening z mistrzami judo [VIDEO] 

Anna Borowska i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik rozpoczynają cykl treningów judo.

Julia Kowalczyk sportowcem roku. Rybnicki świat sportu nagrodzony  

Kapituła konkursowa przyznała coroczne nagrody za osiągnięte wyniki i działalność sportową. Sportowcem roku została judoczka Julia Kowalczyk. W rybnickim magistracie, odbyło się posiedzenie kapituły do spraw nagród i wyróżnień za osiągnięte...

Imprezy masowe zostają odwołane. Mecze Reprezentacji Polski w Chorzowie i Wrocławiu bez udziału publiczności [AKTUALIZACJA] 

Na zwołanej w godzinach porannych konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki odwołał wszystkie imprezy masowe w kraju. Ekstraklasa SA poinformowała już, że mecze piłkarskie w polskiej lidze będą odbywały się bez udziału publiczności do...

Brąz Piotra Kuczery w Tel-Awiwie 

Piotr Kuczera (kat. 90 kg) z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w Grand Prix w Tel Awiwie.

6 medali mistrzostw Europy dla Octagon Team 

Zawodnicy Octagon Team zdobyli sześć medali mistrzostw Europy amatorskiego MMA, które odbyły się 8 grudnia w Sochaczewie.

Jagoda pokazała, na co ją stać na Mistrzostwach Polski w Judo. Sukcesu pogratulowali jej senator i wójt [ZDJĘCIA]    

- To wielki sukces - mówi Nowinom Jan Mańka z Klubu Sportowego "Judo" Gminy Kornowac, który funkcjonuje tam zaledwie dwa miesiące, a ma już konkretne osiągnięcia. Tego ostatniego zawodniczce Jagodzie Ciupek pogratulowali senator Gawęda i wójt Niestrój.

Klub Sportowy BUSHI Rybnik z medalami na zawodach w Bieruniu 

W sobotę 4 lutego odbył się XXVI Grand Prix Bierunia w jiu-jitsu i karate. W zawodach sportowych wzięło udział blisko 200 zawodników. 

Silesian MMA 8 w Rybniku-Boguszowicach [ZDJĘCIA][WYNIKI]  

Gala sportowa Silesian MMA została zorganizowana w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach 16 grudnia.

Silesian MMA w Boguszowicach [ZDJĘCIA]  

Szósta edycja Gali Silesian MMA odbyła się w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach. W oktagonie zaprezentowało się 20 zawodników, a wśród nich między innymi reprezentanci Rybnickiego Ośrodka Walk.

Julia Oleś zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski kadetek w boksie 

Rybniczanka Julia Oleś, zawodniczka Rybnik Boxing zdobyła w Łomży srebrny medal Mistrzostw Polski kadetek. 

Klub Sportowy BUSHI Rybnik z medalami na zawodach w Żywcu 

W sobotę 19 marca w hali MOSIR w Żywcu odbył się XVIII Puchar Podbeskidzia w ju jitsu i karate. W zawodach sportowych wzięło udział blisko 200 zawodników z Polski, Ukrainy i Słowacji. 

23 lipca zaczynają się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Wśród najlepszych zawodników świata są sportowcy z naszego regionu 

W piątek 23 lipca rozpoczną się igrzyska olimpijskie w Tokio. Podczas zmagań zobaczymy sportowców z naszego regionu. 

AKTUALIZACJA

Sukces Zuzanny Łogożnej na zawodach w Sarajevie 

Puchar Europy Juniorek w Sarajevie to miejsce pierwszego międzynarodowego, tegorocznego startu Zuzanny Łogożnej. 

Klub Sportowy BUSHI Rybnik z kolejnymi medalami 

W sobotę 20 marca odbył się XXIII Puchar Podbeskidzia w Żywcu. Na matach rywalizowała ponad setka zawodników z różnych klubów sportowych.

Mikey McCoy stanie na drodze Górnika w MMA 

Już 10 listopada Górnik w MMA, czyli Marcin Maleszewski zmierzy się w Szczecinie z Irlandczykiem Mikeyem McCoyem. Walka zostanie rozegrana w ramach organizacji European Fight Masters. Tymczasem pojawiła się już zapowiedź w postaci materiału wideo, którą można zobaczyć poniżej.

PGE GiEK wspiera rybnickich judoków 

Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE wsparła organizację zajęć sportowych, treningów oraz udział w zawodach sportowych zawodników judo z Kejza Team Rybnik. Wsparcie sportu amatorskiego, a zwłaszcza inicjatyw skierowanych do dzieci i młodzieży, to jeden z celów PGE GiEK, która od lat angażuje się aktywnie w...

Złote medale dla Piotra Kuczery i Julii Kowalczyk 

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Judo. Trzech sportowców z Rybnika rywalizację zakończyło na podium.

Bokserzy walczyli o medale Mistrzostw Śląska 

Za nami Indywidualne Mistrzostwa Śląska w boksie w Sośnicowicach. Z bardzo dobrej strony podczas zawodów zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący nasz region.

Rusza trzeci etap odmrażania sportu. Otwierają sale i hale 

Dzisiaj rusza trzeci etap "odmrażania" sportu. Kolejne kluby mogą powrócić do zajęć, a drużyny piłkarskie mogą trenować w liczebniejszych grupach. Najważniejszą nowością jest otwarcie sal i hal sportowych.

Odmrażanie sportu: z czego i jak można korzystać? 

W związku z planowanym na 4 maja "odmrażaniem" sportu pojawiło się wiele pytań. Ministerstwo zebrało te najczęściej pojawiające się i dało odpowiedzi, w których wyjaśniono m.in. czy otwarte mogą być pływalnie i siłownie "pod chmurką" oraz czy można grać w tenisowego debla.

Solidny trening z mistrzami judo [VIDEO] 

Anna Borowska i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik rozpoczynają cykl treningów judo.

W maju wraca sport. Kiedy otworzą stadiony? 

Podczas konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk przekazano informacje na temat przywracania aktywności fizycznej.

Zobacz więcej