Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Otwarty Turniej Łuczniczy Powiatu Wodzisławskiego już w niedzielę

W najbliższą niedzielę 20 sierpnia od godz. 10.00 na terenie boiska treningowego LKS Naprzód 46 Zawada zmierzyć się będą mogli pasjonaci łucznictwa. Na turniej zaprasza grupa nieformalna Łucznicy Zawada, działająca przy Klubie Sztuk Walki Sanda we współpracy z LKS Zawada.

Otwarty Turniej Łuczniczy Powiatu Wodzisławskiego już w niedzielę
W turnieju przewidziano aż 6 kategorii wiekowych i sprzętowych.

Otwarty Turniej Łuczniczy Powiatu Wodzisławskiego już w niedzielę

Zawody rozpoczną się o godz. 10.00, natomiast rejestracja uczestników odbywać się będzie od godz. 9.00. Zaplanowano strzelanie w sześciu kategoriach: U9 (dzieci do lat 9.), U13 (dzieci do lat 13.), OPEN - Bare bow, OPEN - Łuki olimpijskie, OPEN – Hunting bow oraz „Jabłuszko”. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się w strzelaniu do tarczowych wizerunków zwierząt. Udział w zawodach będzie możliwy po uiszczeniu wpisowego w kwocie symbolicznych 5 zł w biurze zawodów.

- Dla najlepszych przygotowaliśmy statuetki za miejsca pierwsze, puchary za miejsca drugie i trzecie, a także upominki i medale. Wymagany jest własny sprzęt łuczniczy. Wydarzenie patronatem honorowym objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego Leszek Bizoń. Jeśli strzelasz z łuku i chcesz sprawdzić swoje umiejętności – serdecznie zapraszamy! - zachęcają organizatorzy w mediach społecznościowych.

Organizację turnieju wsparli: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, firma Eko Okna, członek zarządu Powiatu Jan Zemło, radna Powiatu Gabriela Kiełkowska, radny miasta Wodzisławia Śląskiego Jakub Elsner oraz Rada Dzielnicy Zawada.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].