Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Awanse i spadki – stan na dzień 29.06.2022 

Ostatni gwizdek każdego sezonu piłkarskiego zamyka wszelkie dyskusje na temat awansów i spadków. Bazując na aktualnych Regulaminach Rozgrywek wskazujemy zespoły, które mają powody do radości, ale też i zmartwień. Informujemy jednocześnie, że mogą jeszcze nastąpić niewielkie korekty, spowodowane niezależnymi od boiskowych rozstrzygnięć,...

GKS Jastrzębie przed drugim sparingiem 

Ruch Chorzów będzie kolejnym sparingpartnerem GKS-u Jastrzębie podczas letnich przygotowań do rozgrywek eWinner 2. Ligi. Spotkanie odbędzie się w Rybniku-Kamieniu i rozpocznie się w środę, 29 czerwca o godzinie 17:00.

Maksymilian Granieczny dołączy do pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla 

Jastrzębski Węgiel podpisał kontrakt z 17-letnim adeptem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla Maksymilianem Graniecznym.

Grzegorz Drazik i Mateusz Słodowy zostają w Jastrzębiu 

Bramkarz Grzegorz Drazik i środkowy obrońca Mateusz Słodowy, których umowy wygasały 30 czerwca 2022 roku, związali się nowymi kontraktami z GKS-em Jastrzębie obowiązującymi do 30 czerwca 2023 roku.

SENIORZY – wyniki i tabele końcowe 

Rozgrywki sezonu piłkarskiego 2021/2022 zakończone. Na placu gry zostały już tylko dwa zespoły biorące udział w barażach. Teraz nastąpi czas regeneracji i zasłużonego wypoczynku przed kolejną batalią o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki i tabele końcowe 

Drużyny juniorów i trampkarzy nadrobiły swoje zaległości, a to oznacza, że zmagania piłkarskie sezonu 2021/2022 w tych kategoriach wiekowych dobiegły już końca. Sprawdź ostatnie rezultaty i tabele 11 różnych grup rozgrywkowych.

JKH GKS Jastrzębie pozyskał napastnika 

JKH GKS Jastrzębie pozyskał kolejnego zawodnika. Tym razem do drużyny trenera Roberta Kalabera dołącza napastnik z kraju aktualnych mistrzów olimpijskich i świata.

GKS Jastrzębie testuje trzech zawodników 

Sztab szkoleniowy GKS-u Jastrzębie będzie w najbliższych dniach testował trzech nowych zawodników.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 25/29.06.2022 

Bieżący sezon piłkarski dobiega końca. W najbliższą sobotę, jako ostatnie na boiska wybiegną zespoły okręgówki oraz drużyny walczące w meczach barażowych o awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Ponadto odbędzie się jedno zaległe spotkanie juniorów. Zapraszamy do lektury.

Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie 

Nowym dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie został Adam Lechowski, który zastąpił na tym stanowisku Janusza Bodziocha.

JKH GKS Jastrzębie z licencją na występy w hokejowej ekstralidze 

JKH GKS Jastrzębie uzyskał licencję na występy w hokejowej ekstralidze w sezonie 2022/2023.

Łukasz Zejdler opuści GKS Jastrzębie 

Łukasz Zejdler odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Kontrakt 30-letniego pomocnika, wygasający 30 czerwca 2022 roku, nie zostanie przedłużony.

Salvador Pryka dołączy do GKS-u Jastrzębie 

Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został Salvador Pryka. 19-letni zawodnik, a zatem posiadający status młodzieżowca, związał się z GKS-em Jastrzębie kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Asystent trenera odchodzi z GKS-u Jastrzębie 

Oleksandr Szeweluchin, który pełnił funkcję asystenta trenera Grzegorza Kurdziela, odchodzi z GKS-u Jastrzębie.

Kolejny łotewski hokeista zagra w JKH GKS Jastrzębie 

Kolonia łotewskich hokeistów w JKH GKS Jastrzębie powiększa się. Kolejnym będzie mierzący 188 cm wzrostu i ważący 85 kg obrońca rodem ze stolicy Łotwy, Eduards Hugo Jansons.

GKS Jastrzębie przedłużył kontrakt z bocznym obrońcą 

Dominik Kulawiak, którego kontrakt wygasał z końcem czerwca, związał się nową umową z GKS-em Jastrzębie, obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku.

GKS Jastrzębie wznowił przygotowania do nowego sezonu 

26 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu GKS-u Jastrzębie w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023.

Zobacz więcej