Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 02/04.06.2023 

Bieżący sezon w bardzo szybkim tempie wkroczył na ostatnią prostą. W najbliższy weekend po kilku meczach będzie okazja ku temu, by wystrzeliły szampany wieńczące awans do wyższych klas rozgrywkowych. Sprawdź dokładny terminarz 106 kolejnych spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 26/29.05.2023 

Zbliżający się wielkimi krokami finisz bieżących rozgrywek piłkarskich jest bardzo ciekawy. Na obecnym etapie dużo pojedynków ma wysoką stawkę, ponieważ losy awansów i spadków zawsze elektryzują sympatyków futbolu. Sprawdź dokładny...

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

W rozgrywkach seniorów niespełna miesiąc przed ostatnim gwizdkiem wciąż dużo niewiadomych. Odra Wodzisław Śląski tym razem odniosła ważne zwycięstwo, dzięki któremu oderwała się nieco od dna tabeli. W niższych klasach mnóstwo ciekawych...

Ulicami Jastrzębia przebiegł IX Bieg Kobiet i VII Marsz NW [ZDJĘCIA, LIVE] 

21 maja ulicami Jastrzębia-Zdroju przebiegł IX Bieg Kobiet, przeszedł też VII marsz nordic walking. Pogoda, podobnie jak frekwencja dopisały. 

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Wiosenna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w dobrych warunkach rozgrywać kolejne mecze. Do zakończenia bieżących rozgrywek zostało jeszcze trochę czasu, więc zapraszamy do lektury wielu ciekawych rezultatów, przetasowań w tabelach...

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 12/14.05.2023 

Bieżące rozgrywki dostarczają kibicom wielu wrażeń i emocji. Kolejny weekend zapowiada się znów bardzo ciekawie, bo coraz łatwiej wskazać drużyny, które walczą o najwyższe laury i bronią przed degradacją. Sprawdź dokładny terminarz...

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Rozgrywki rundy wiosennej wkroczyły na bardzo ciekawy etap, w którym powoli będą rozstrzygały się losy awansów i spadków. Co prawda do ostatniego gwizdka zostało jeszcze trochę czasu, dlatego warto na bieżąco śledzić rywalizację o każdy...

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 05/07.05.2023 

Dopiero co opadły emocje z długiego weekendu piłkarskiego, a przed nami kolejna batalia o ligowe punkty. Zespoły przodujące będą miały okazję wzbogacić swój dorobek, choć na drugim biegunie nikt nie odpuszcza, bo każda zdobycz jest zawsze...

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Pierwsze mecze długiego weekendu przyniosły mnóstwo zaskakujących rozstrzygnięć. Jedni mają powody do radości, a inni do smutku. Niestety do grona tych drugich musimy zaliczyć GKS Jastrzębie i Odrę Wodzisław Śląski, które nie dały rady...

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa bieżących rozgrywek. Rywalizacja w kilku grupach na półmetku rundy wiosennej jest bardzo ciekawa, ponieważ czołowe zespoły nie odpuszczają i toczą zaciętą walkę o każdy mistrzowski punkt. Zapraszamy do lektury.

Ramowy plan sparingów JKH GKS Jastrzębie 

Z początkiem czerwca przedstawiono ramowy plan sparingów drużyny JKH GKS Jastrzębie, która obecnie zalicza pierwszą część okresu przygotowawczego do sezonu 2023/24.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 02/04.06.2023 

Bieżący sezon w bardzo szybkim tempie wkroczył na ostatnią prostą. W najbliższy weekend po kilku meczach będzie okazja ku temu, by wystrzeliły szampany wieńczące awans do wyższych klas rozgrywkowych. Sprawdź dokładny terminarz 106 kolejnych spotkań.

Reprezentant Estonii zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

W nowym sezonie w szeregach drużyny JKH zagra reprezentant Estonii Roberta Arraka, który ma na swoim koncie występy w Mistrzostwach Świata Dywizji IB oraz ponad pół setki punktów w PHL.

Old Stars Palowice zagrali z oldbojami GKS-u Jastrzębie 

W ramach akcji promocyjnej pod nazwą "wieś kontra miasto" w piątek 26 maja na boisku w Szczejkowicach rozegrano mecz Old Starsów Palowice z drużyną GKS Jastrzębie Oldboje.

Pierwsze ruchy kadrowe w Jastrzębskim Węglu 

Po zakończeniu sezonu 2022/2023, najlepszego w historii Jastrzębskiego Węgla, zwieńczonego mistrzostwem Polski, Superpucharem Polski i Klubowym Wicemistrzostwem Europy, przyszedł czas na pierwsze ruchy kadrowe. 

Trwa ofensywa transferowa drużyny JKH GKS Jastrzębie 

Do ekipy JKH GKS Jastrzębie dołączy Jakub Martiska, który wzmocni linię obrony. 23-letni Słowak mierzy 187 cm wzrostu i ma za sobą grę w juniorskich reprezentacjach kraju oraz prawie sześćdziesiąt spotkań w słowackiej ekstraklasie.

Hajer Indoor Triathlon w Jastrzębiu-Zdroju. 75 zawodników sprawdziło się w trzech dyscyplinach sportowych 

Wśród zawodników, którzy stanęli na podium, pierwsze miejsce zdobył Artur Ozimek, drugie miejsce przypadło Krystianowi Albrechtowi, a trzecie miejsce zajął Przemysław Skrzyszowski. To właśnie oni wykazali się nie tylko determinacją, ale także imponującą kondycją, zdolnościami technicznymi i wolą walki.

Czeski napastnik zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

W zespole JKH występować będzie 29-letni czeski napastnik Jakub Izacky. Ten wychowanek Ocelarzi Trzyniec dysponuje doświadczeniem kilku lat gry w węgierskiej Erste Lidze, zaś ostatnie miesiące spędził w angielskim Nottingham Panthers.

GKS Jastrzębie zremisował z rezerwami Lecha Poznań 

W meczu 33. kolejki eWinner 2. Ligi GKS zremisował we Wronkach 1:1 z Lechem II Poznań. Gola dla GKS-u Jastrzębie zdobył Daniel Stanclik, dla którego było to piętnaste trafienie w sezonie.

JKH GKS Jastrzębie pozyskał młodego napastnika 

Do ekipy trenera Roberta Kalabera dołączy kolejny młody napastnik. W sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował mistrz Polski juniorów Szymon Kiełbicki. Wychowanek KTH Krynica w minionym sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem Polonii Bytom.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Słoneczna aura napędza piłkarzy do walki o kolejne punkty. Zespoły aspirujące do czołowych lokat i zagrożone degradacją nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek wpadki, które w końcowym rozrachunku będą miały nieodwracalne skutki. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Rozgrywki młodych piłkarzy w bardzo szybkim tempie wkroczyły na etap kluczowych rozstrzygnięć. Mecze najlepszych drużyn napawają optymizmem, bo efekty dobrze wykonanej teraz pracy treningowej będą widoczne już w niedalekiej przyszłości. Zapraszamy do lektury.

Doświadczony defensor zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

Ekipa trenera Roberta Kalabera wzbogaciła się o doświadczonego defensora. Do JKH GKS Jastrzębie dołącza Emil Bagin, który w minionym sezonie był wyróżniającym się graczem GKS Tychy. 29-letni Słowak ma za sobą m.in. występy w Mistrzostwach Świata Juniorów U18 i U20.

W Szczejkowicach zagrają oldboje [ZAPOWIEDŹ] 

Klub sportowy Orzeł Palowice zaprasza dziś na mecz piłkarski Old Stars Palowice – GKS Jastrzębie/Oldboje.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 26/29.05.2023 

Zbliżający się wielkimi krokami finisz bieżących rozgrywek piłkarskich jest bardzo ciekawy. Na obecnym etapie dużo pojedynków ma wysoką stawkę, ponieważ losy awansów i spadków zawsze elektryzują sympatyków futbolu. Sprawdź dokładny terminarz 105 kolejnych spotkań.

Bramkarz opuści drużynę JKH GKS Jastrzębie 

JKH GKS Jastrzębie poinformował, że z klubem rozstał się bramkarz Michał Kieler. 27-letni golkiper opuszcza Jastor po ponad dwóch latach, które okrasił dwoma medalami mistrzostw Polski oraz powołaniem do reprezentacji Polski.

Prezydent Hetman o sukcesach Jastrzębskiego Węgla: rozpiera nas duma, ale apetyty rosną 

Ten sezon siatkarski Jastrzębskiego Węgla zapisze się na długo w pamięci zawodników i kibiców siatkówki.

Zobacz więcej