Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Tomaszu Marcinek.Odwróciłeś wszystko o 360 stopni. Dla mnie to że jesteś kadrowiczem Polski w triatlonie wcale nie oznacza że większość ma Cię prosić o autograf.... Dla mnie nie jesteś żadnym rewelacyjnym biegaczem z całym szacunkiem dla Ciebie. JA nim RÓWNIEŻ NIE JESTEM. Co do tempa biegu i mojej przewagi to nie ja ruszyłem jak opętany pierwsze 400m po 3:10/km później nie potrafiąc utrzymać tego tempa tylko Ty. Obowiązkiem każdego organizatora jest prawidłowo oznaczyć i zabezpieczyć trasę. Ja z trasą się zapoznałem. Pomyliłem ją nie przez swój BŁĄD tylko BŁĄD organizatora zawodów. Startuję w 30 biegach rocznie i to nie tylko w tych "kameralnych" jak dziś i nigdzie taka sytuacja nie miała miejsca. Nie opowiadaj głupot że każdy uczestnik ma "znać trasę na pamięć" bo naprawdę jesteś komiczny. Co do przekleństw na "organizatora" komentował ich nie będę bo to Twoja bujna wyobraźnia. Wściekły byłem na zaistniałą sytuację zupełnie niezależną ode mnie. Pamiętaj że pisząc o osobie jest umownie przyjęte że piszemy z dużej Litery Trzymaj się ciepło.O autograf mimo wszystko prosił Cię nie będę. W Mistrzostwach Polski nie startuje bo jestem za słaby a i tak na tyle mocny żeby z Tobą wygrywać... jak w tamtym tak i w tym roku. Mateusz Wolnik
Napisany przez Mati91, 08.01.2017 21:58
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.74.241 / ec2-44-200-74-241.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)