Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kuźnia Raciborska z pucharem burmistrza

W hali sportowej w Kuźni Raciborskiej odbył się Halowy Turniej Seniorów o Puchar Burmistrza Gminy Kuźnia Raciborska. Wśród ośmiu rywalizujących drużyn zwyciężyła druga drużyna gospodarzy pokonując w finale w rzutach karnych Płomień Kobyla.

Kuźnia Raciborska z pucharem burmistrza
Zwycięzcy turnieju - KS Stal Kuźnia Raciborska II

Do turnieju poza zespołami z gminy: KS Stal Kuźnia Raciborska (dwie drużyny), LKS Płomień Siedliska, LKS Ruda Kozielska i LKS Jankowice (bez udziału LKS Buk Rudy), gościnnie wystąpiły: LKS Płomień Ochojec, LKS Płomień Kobyla i LKS Zwonowice.

Do półfinału przedostały się dwie ekipy Stali Kuźnia Raciborska oraz Płomień Kobyla i Płomień Ochojec. Rywalizowano 1x15 minut, za wyjątkiem meczu finałowego gdzie grano 2x10 minut.

W pierwszym półfinale Kobyla wygrała z Kuźnią I, a w drugim Kuźnia II okazała się lepsza od Ochojca. W konfrontacji o trzecią lokatę w turnieju wygrał Płomień z Ochojca. W finale po zaciętym spotkaniu zakończonym remisem 3:3 ostatecznie po rzutach karnych zwyciężyła druga drużyna Stali z Kuźni Raciborskiej.

Wyniki i zdjęcia z meczów wkrótce

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podpisz się... (188.137. * .176) 24.01.2015 12:52

Czoku już je gruby jak bąk