Wtorek, 20 sierpnia 2019

imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

RSS

[FOTORELACJA I WIDEO] Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Kuźnia Raciborska

24.01.2015 19:50 | 0 komentarzy | kozz

Sprawdź wyniki, składy, tabele i zobacz zdjęcia z sobotniego turnieju, który odbył się w Kuźni Raciborskiej.

[FOTORELACJA I WIDEO] Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Kuźnia Raciborska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Faza grupowa:

Grupa A:

Stal II - Kobyla 3:1
Siedliska - Zwonowice 2:1
Kobyla - Siedliska 4:0
Stal II - Zwonowice 2:2
Siedliska - Stal II 1:1
Kobyla - Zwonowice 4:1

MIEJSCEDRUŻYNAMECZEPUNKTYBRAMKI
1.Płomień Kobyla369-4
2.Stal Kuźnia Raciborska II356-4
3.Płomień Siedliska343-6
4.Zwonowice314-8

Grupa B:

Stal I - Ochojec 0:3
Jankowice - Ruda Kozielska 0:5
Ochojec - Jankowice 3:3
Stal I - Ruda Kozielska 1:0
Jankowice - Stal I 0:3
Ochojec - Ruda Kozielska 2:0

MIEJSCEDRUŻYNAMECZEPUNKTYBRAMKI
1.Płomień Ochojec378-3
2.Stal Kuźnia Raciborska I364-3
3.Ruda Kozielska335-3
4.Jankowice313-11

Półfinały:

Kobyla - Stal I 3:1
Ochojec - Stal II 0:1

Mecz o 7. miejsce:

Zwonowice - Jankowice 2:0

Mecz o 5. miejsce:

Siedliska - Ruda Kozielska 0:3

Mecz o 3. miejsce:

Stal I - Ochojec 0:1

Finał:

Kobyla - Stal II 3:3 k.0:2

Król strzelców: Tomasz Lemiesz - Kobyla (6 bramek)

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Lachowicz - Ochojec

Najlepszy bramkarz: Jacek Herok - Stal II

Sędziowali: Grzegorz Piwowarczyk, Stanisław Wieczorek, Piotr Poznański (Podokręg Racibórz)

Składy:

Płomień Kobyla: Michał Piątek, Patryk Bulenda, Kamil Kubala, Patryk Knura, Paweł Wystyrk, Kamil Szałkowski, Tomasz Lemiesz, Patryk Organista, Wojciech Franica, Wojciech Nowak.

Płomień Ochojec: Marcin Czok, Przemysław Kubica, Sebastian Bujnowski, Patryk Tudzież, Grzegorz Lachowicz, Mateusz Matuszewski, Jakub Smołka, Dawid Szlosarek, Rafał Kowalski.

LKS Jankowice: Adam Bednorz, Damian Ciechanowicz, Sylwester Kalemba, Robert Maksoń, Tomasz Stroka, Adrian Szendzielorz, Michał Zieleń.

LKS Ruda Kozielska: Krzysztof Musioł, Andrzej Musioł, Łucjan Węglorz, Zygmunt Kręcichwost, Dawid Gieron, Daniel Krawiec, Andrzej Stronczyński, Sebastian Belkius, Rafał Musioł, Jakub Raciborski.

LKS Płomień Siedliska: Damian Bolik, Artur Chroboczek, Łukasz Kudla, Roman Mroncz, Piotr Konieczny, Dawid Kalemba, Sławomir Gurgul, Mateusz Kaniecki, Damian Kowalski.

LKS Zwonowice: Adam Żyła, Łukasz Wojaczek, Bartosz Wojaczek, Marek Wacławczyk, Wojciech Wacławczyk, Łukasz Czerny, Jakub Kazaniecki, Szymon Oczko, Leszek Tlołka, Dawid Masarczyk.

KS Stal Kuźnia Raciborska II: Wojciech Kilian, Łukasz Żak, Sebastian Dziadura, Daniel Gławenda, Dawid Miś, Patryk Todoruk, Jacek Herok, Piotr Wiączek, Damian Słupina, Patryk Słupina.

KS Stal Kuźnia Raciborska I: Cezary Puzio, Denis Kocur, Kamil Kazimierz, Denis Forysz, Mateusz Kot, Damian Kilian, Michał Wrzodak, Robert Telma, Szymon Szabałowski, Waldemar Bieniewski.

ZOBACZ TAKŻE: Kuźnia Raciborska z pucharem burmistrza