Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krzanowice - Rafako: remis na boisku-grzęzawisku

- Do przerwy mogliśmy już przegrywać dwoma bramkami - przyznał trener gości Grzegorz Jakosz. Choć to Rafako objęło prowadzenie, to miejscowi mogą czuć niedosyt, bo byli bliscy pierwszej wygranej u siebie. W ekipie gospodarzy urodzinowy mecz rozegrał prezes klubu Waldemar Hnida. Skończył 48 lat.

Krzanowice - Rafako: remis na boisku-grzęzawisku
Losy meczu rozstrzygnęły się pod koniec drugiej połowy

Po gradzie bramek strzelonych Krzanowicom przed tygodniem przez Odrę, ekipa Józefa Teresiaka chciała zapunktować przed własną publicznością. - Szkoda, w ostatnim momencie wypadło mi ze składu dwóch podstawowych graczy. Miałem inny plan na starcie z rafakowcami - mówił doświadczony trener.

Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie. Goście prowadzili grę, gospodarze groźnie kontrowali. Rafako strzeliło gola w 75 min. - trafił Piotr Cerkowniak. Chwilę po tym trener Teresiak wpuścił do gry Arkadiusza Klimaszkę i ten w pierwszej swojej akcji pokonał bramkarza Rafako Łukasza Witta. - Miałem nosa stawiając na "Klimę" - cieszył się szkoleniowiec.

Goście na kilka minut przed końcowym gwizdkiem stracili kapitana. Sędzia Łukasz Sytnik pokazał drugą żółtą oraz czerwoną kartkę Łukaszowi Zajdzie. Krzanowicom nie udało się jednak wykorzystać przewagi gracza i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. - Rafako należy się ten punkt za wrażenia artystyczne. Jest mi żal naszych niewykorzystanych sytuacji. Należał nam się w tym spotkaniu co najmniej ten punkt - ocenił J. Teresiak. Wierzy, że kolejny mecz z Ruptawą jest do wygrania. - Jeszcze jakaś iskierka nadziei, że karta nam się odwróci w okręgówce, istnieje. W tym roku mamy jeszcze 4 spotkania - podsumował Teresiak.

Rozmawialiśmy też z Grzegorzem Jakoszem. Tutaj można posłuchać co powiedział trener Rafako.

Mówi Grzegorz Jakosz trener Rafako Racibórz.mp3

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wzkm (85.190. * .1) 28.10.2017 22:12

Panie Teresiak to piłka nożna a nie karty do gry....

~gostek2gi (85.190. * .1) 28.10.2017 22:11

Teresiak opanujcie się.... jaka iskierka...