Poniedziałek, 10 grudnia 2018

imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

RSS

Cenne wygrane Pszowa i Borucina [WYNIKI]

01.12.2018 09:38 | 0 komentarzy | dud

KS Naprzód Borucin i MUKS Jedynka Pszów wygrały swoje spotkania i zdobyły cenne punkty. Sprawdź wyniki pozostałych drużyn z regionu. 

Cenne wygrane Pszowa i Borucina [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

AKS Mikołów - KS Naprzód Borucin 4:6 

  • Brożek Piotr - Michael Daniel 1:3 (12:10 ,6:11 ,9:11, 7:11)
  • Durak Kamil - Dworakowski Rafał 3:2 ( 9:11 ,11:4 ,8:11 ,11:3 ,11:8)
  • Brożek Piotr - Dworakowski Rafał 2:3 (9:11 ,8:11 ,11:7 ,11:7 ,2:11)
  • Durak Kamil - Michael Daniel 0:3 (14:16 ,1:11, 15:17)
  • Ziętara Ksawery - Piecowski Mirosław 2:3 (11:6, 11:13, 5:11, 11:7, 5:11)
  • Papała Jakub - Lasota Mateusz 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
  • Ziętara Ksawery - Lasota Mateusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7)
  • Papała Jakub - Piecowski Mirosław 0:3 (11:13, 11:13, 5:11)
  • Brożek Piotr / Durak Kamil - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:4)
  • Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Piecowski Mirosław / Michael Daniel 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)

MUKS Jedynka Pszów - LZS Odra Kąty Opolskie 6:4

  • Kempa Mateusz - Pacek Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
  • Kowol Marek - Burkacki Mateusz 3:2 (11:9, 4:11, 11:7, 13:15, 11:6)
  • Kempa Mateusz - Burkacki Mateusz 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:9)
  • Kowol Marek - Pacek Paweł 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
  • Święcicki Szymon - Pacek Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
  • Borek Łukasz - Iwaniuk Grzegorz 0:3 (8:11, 9:11, 3:11)
  • Borek Kamil - Iwaniuk Grzegorz 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
  • Borek Łukasz - Pacek Krzysztof 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:5)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:6, 2:11)
  • Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof 3:2 (11:2, 11:7, 10:12, 9:11, 11:5)

KU AZS UJD II Częstochowa - JKTS II Jastrzębie Zdrój 8:2 

  • Falarz Kinga - Pustelnik Kamila 3:1 (13:15, 11:5, 11:8, 11:4)
  • Rakowska Karolina - Tomczak Weronika 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
  • Falarz Kinga - Tomczak Weronika 3:1 (13:11, 3:11, 11:7, 11:3)
  • Rakowska Karolina - Pustelnik Kamila 3:0 (11:5, 12:10, 11:6)
  • Zając Karolina - Potempa Roksana 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
  • Wrzosek Diana - Krawczyk Kinga 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 5:11)
  • Zając Karolina - Krawczyk Kinga 3:0 (11:6, 11:2, 11:7)
  • Wrzosek Diana - Potempa Roksana 2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:4, 3:11)
  • Falarz Kinga / Zając Karolina - Tomczak Weronika / Pustelnik Kamila 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
  • Rakowska Karolina / Wrzosek Diana - Krawczyk Kinga / Potempa Roksana 3:1 (11:2, 4:11, 11:7, 11:7)

ULKS Ruch Pniów - UKS Huragan Sosnowiec 6:4

  • Gralok Maria - Knap Julia 0:3 (5:11,7:11,2:11)
  • Ksol Izabela - Majewska Zuzanna 3:1 (14:16,11:7,11:3,13:11)
  • Gralok Maria - Majewska Zuzanna 1:3 (3:11,9:11,11:7,13:15)
  • Ksol Izabela - Knap Julia 0:3 (9:11,9:11,8:11)
  • Kopyra Barbara - Majewska Bogusława 2:3 (11:7,11:9,6:11,11:13,7:11)
  • Świniarska Mariola - Grela Martyna 3:0 (11:3,11:5,11:2)
  • Kopyra Barbara - Grela Martyna 3:0 (11:6,11:6,11:6)
  • Świniarska Mariola - Majewska Bogusława 3:0 (11:8,11:5,11:3)
  • Ksol Izabela / Świniarska Mariola - Knap Julia / Majewska Zuzanna 3:0 (15:13,13:11,11:5)
  • Gralok Maria / Kopyra Barbara - Grela Martyna / Majewska Bogusława 3:0 (11:2,11:5,11:2)

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl