Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozegrali turniej OSP w piłce halowej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce [ZDJĘCIA, WIDEO]

W Gorzyczkach odbył się turniej strażaków OSP w piłce halowej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Gorzyce. W zmaganiach udział wzięło 8 drużyn z 7 jednostek strażackich. 

Rozegrali turniej OSP w piłce halowej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce [ZDJĘCIA, WIDEO]
Zwycięzcy z OSP Turza Śląska z pucharem, zaproszonymi gośćmi i organizatorami turnieju.

Rozegrali turniej OSP w piłce halowej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce [ZDJĘCIA, WIDEO]

Strażacy spotkali się na sali sportowej Zespołu Szkół w Gorzyczkach, by z inicjatywy zarządu gminnego stanąć w szranki w piłce halowej. Rozegrali szereg meczów, aby wyłonić ostatecznie miejsca na podium. Nie zabrakło także kibiców, którzy dopingowali swoje drużyny. 

W turnieju udział wzięły drużyny z OSP Uchylsko, OSP Rogów I i II, OSP Bełsznica, OSP Gorzyce, OSP Gorzyczki, OSP Bluszczów i OSP Turza Śląska. 

I miejsce zajęła OSP Turza Śląska

II miejsce wywalczyli strażacy z OSP Bluszczów

III miejsce zajęli druhowie z OSP Bełsznica

Najlepszym strzelcem turnieju został Jacek Bażan z OSP Gorzyce. 

Dla najlepszych drużyn dyplomy za udział oraz upominki wręczyła senator Ewa Gawęda oraz wójt Gorzyc Daniel Jakubczyk, który wręczył także puchar dla OSP Turza Śląska. Nagrody ufunfowali także radni Grzegorz Student i Piotr Lubszczyk. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].