Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski bliskie awansu do rundy finałowej w Głogówku [ZDJĘCIA,RELACJA]

Drużyna SWD Wodzisław Śląski była bardzo bliska awansu do rundy finałowej na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski u-17, które odbywały się w Głogówku podczas minionego weekendu.

 Piłkarki SWD Wodzisław Śląski bliskie awansu do rundy finałowej w Głogówku [ZDJĘCIA,RELACJA]
Piłkarki SWD Wodzisław Śląski podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski do U-17. Fot. Z.Harazim

Piątkowe starcie z Diamentami Warszawa było pierwszym spotkaniem w grupie D, które piłkarki SWD przegrały 4:2. W sobotę natomiast na SWD Wodzisław Śląski czekały jeszcze dwa spotkania pierwsze z Unią Opole, drugie z AZS UJ Kraków. Mecz z Unią Opole dostarczył bardzo dużo emocji z tego względu, że obie drużyny pierwsze swoje spotkania przegrały. W tym starciu jednak o jedno oczko lepsze były zawodniczki SWD Wodzisław wygrywając z Unią 3:2. Bramki dla SWD strzelały Kozłowska (x2) oraz Markowicz. W ostatnim meczu w grupie D SWD mierzyło się z AZS UJ. To spotkanie piłkarki SWD po prostu musiały wygrać, aby marzyć o awansie do rundy finałowej. Potrzebowały jakiegokolwiek wyniku, ważne, żeby był z przewagą dwóch bramek. Niestety ten mecz zakończył się wynikiem 1:2 na korzyść AZS UJ i ostatecznie wykluczył piłkarki z Wodzisławia Śląskiego z dalszego udziału w turnieju. Swoją przygodę SWD Wodzisław Śląski zakończyły na 3 miejscu, po bardzo niekomfortowym początku.

Poniżej możecie zobaczyć, jak piłkarki z Akademii TS ROW poradziły sobie w turnieju.

Piłkarki TS ROW również brały udział w turnieju. Jak sobie poradziły ??

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].