Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

100-lecie Klubu Naprzód Rydułtowy: Wielka uroczystość i Mistrz Świata Lukas Podolski na stadionie [ZDJĘCIA]

Wielka historia klubu Naprzód Rydułtowy doczekała się niezwykłego rozdziału w dniu kontynuacji obchodów swojego stulecia istnienia. To był dzień, który pozostanie w pamięci fanów na zawsze. Wszystko za sprawą rozegranego spotkania z Górnikiem Zabrze

100-lecie Klubu Naprzód Rydułtowy: Wielka uroczystość i Mistrz Świata Lukas Podolski na stadionie [ZDJĘCIA]Zbigniew Harazim
Mecz z okazji 100-lecia Naprzodu Rydułtowy z Górnikiem Zabrze

Stadion tętnił emocjami od samego początku, zanim pojawili się piłkarze Górnika, tłumy kibiców powoli wypełniały trybuny, tworząc niesamowitą atmosferę. W tle wydarzeń została przygotowana oprawa przez pasjonatów Naprzodu oraz kibiców Górnika Zabrze, których w Rydułtowach nie brakuje.

Mecz przeciwko Górnikowi Zabrze dostarczył wszystkiego, czego można oczekiwać od takiego widowiska: zwrotów akcji, fantastycznych bramek i niezliczonej liczby sytuacji podbramkowych. Obie drużyny dały popis swoich umiejętności, w szczególności drużyna Górnika Zabrze, która pokonała zespół z Rydułtów 9:0. Lecz w tym aspekcie liczyła się tylko i wyłącznie dobra zabawa oraz pokaz umiejętności i klasy, jaką posiada 14-krotny Mistrz Polski. 

Lukas Podolski podczas spotkania z Naprzodem Rydułtowy z okazji 100-lecia klubu
Lukas Podolski podczas spotkania z Naprzodem Rydułtowy z okazji 100-lecia klubu

Stulecie klubu Naprzód Rydułtowy to nie tylko okazja do świętowania, to manifestacja pasji i miłości do piłki nożnej. To wyjątkowe spotkanie i obecność Lukasa Podolskiego z pewnością zapadną głęboko w serca wszystkich obecnych na stadionie.

Niech te emocje i duma towarzyszą klubowi przez kolejne 100 lat!

Naprzód Rydułtowy - Górnik Zabrze / 100-lecie klubu Naprzód Rydułtowy
Naprzód Rydułtowy - Górnik Zabrze / 100-lecie klubu Naprzód Rydułtowy

GKS Naprzód 23 Rydułtowy — Górnik Zabrze 0:9

1:0 - Michal Siplak (3').

2:0 - Daisuke Yokota (41').

3:0 - Ennali (49′ k).

4:0 - Lukas Podolski (51').

5:0 - Damian Rasak (55').

6:0 - Lukas Podolski (56').

7:0 - Damian Rasak (57').

8:0 - Daisuke Yokota (57').

9:0 - Kamil Lukoszek (59').

Zobacz również:

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Messixd (46.204. * .78) 09.09.2023 22:41

Bramka na 2.0 pewnie z główki, policzona za 2 xd

~Patrzezboku (193.169. * .191) 09.09.2023 12:28
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Wstyd to lansujący się przy takiej okazji burmistrz Połomski i Szwan, którzy tyle pomogli klubowi że obcięli dotację z 90 tyś na 70 tyś zł jak wszystko drożeje w zastraszającym tempie. Ci ludzie wstydu nie mają. Przykre ale mieszkańcy Rydułtów to frajerzy :(