Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[VIDEO] Interwencje golkipera Krzyżkowic nie pomogły. Skrót Naprzód - Czarni

W weekend jednym ze spotkań raciborskiej A klasy był mecz Naprzodu Krzyżkowice z Czarnymi Gorzyce. To właśnie te spotkanie zwyciężyło w naszej ankecie na mecz weekendu. Zapraszamy do obejrzenia obszernego skrótu meczu.

Materiał wideo:

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Alehandro (89.200. * .91) 10.04.2014 23:04
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

Jak było 250-300 ludzi to znaczy, że wszyscy obejrzeli mecz na żywo i nie muszą go oglądać już na stronie nowin

~Aa26 (89.200. * .188) 10.04.2014 21:23
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Głosowanie było? Ten mecz wygrał? To co chcesz? Tu chyba łazi o to z kierego meczu bydzie video , a nie wiela ludzi na mecz przyjdzie!

johny 10.04.2014 19:30
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Lyski- Raszczyce było na 2 miejscu w ankiecie i na meczu z 250-300 ludzi a Ci jadą na jakiś mecz gdzie z 20 ludzi ciezko nazbierać

~Lecho (83.30. * .144) 10.04.2014 12:31
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

ciekawie że wygrało w ankiecie na mecz wekendu kto to tyle dał głosów jak tam jest 20 ludzi na meczu jakaś paranoja i kpina