Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Trampkarze z Krzyżkowic wywalczyli awans. Były race i wielka radość [ZDJĘCIA]  

Drużyna trampkarzy z LKS Naprzód 37 Krzyżkowice w tym sezonie nie przegrała żadnego (!) meczu. W piątek 11 listopada rozegrali mecz z Unią Racibórz, zdobywając awans do III ligi wojewódzkiej. 

LKS Ocice wygrał z Naprzodem Krzyżkowice w 26. kolejce [ZDJĘCIA]  

W sobotnim meczu 26. kolejki raciborskiej B klasy LKS Ocice Racibórz zmierzył się z LKS Naprzód 37 Krzyżkowice.

Był taki mecz: LKS Ocice Racibórz - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Ocice Racibórz - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice.

Kornowac wygrał w hicie z Krzyżkowicami i zagra w A klasie [ZDJĘCIA]  

Po dwóch latach przerwy zawodnicy KS Kornowac ponownie zagrają w raciborskiej A klasie.

W Krzyżkowicach mecz pełen emocji, w którym padły łącznie trzy bramki.   

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice wygrały z LKS Odra Nieboczowy 2:1 (1:0).

Młodzicy z Krzyżkowic wysoko pokonali rówieśników z Kokoszyc [FOTO]  

Piątkowy mecz IX kolejki spotkań Młodzików D1 grupy 2 podokręgu Racibórz pomiędzy Naprzodem 37 Krzyżkowice a drużyną z Kokoszyc zakończył się wysoką wygraną gospodarzy, którzy pokonali przeciwnika 11:0. 

W ulewie lepiej radził sobie Zabełków [FOTO]  

W Krzyżkowicach rozegrano mecz juniorów młodszych B1 Podokręgu Racibórz. Naprzód 37 Krzyżkowice poległ na swoim boisku przy trudnych warunkach atmosferycznych równieśnikom z Zabełkowa.

Naprzód 37 Krzyżkowice wygrał w Kornowacu [ZDJĘCIA]  

W Kornowacu rozegrano mecz XXI kolejki raciborskiej B klasy. Gospodarze podejmowali Naprzód 37 Krzyżkowice i okazali się minimalnie gorsi od przyjezdnych przegrywając 2:3. Zobacz zdjęcia!

[ZDJĘCIA] "Jedenastka" Glenca dała zwycięstwo rezerwom Przyszłości  

W czwartek w raciborskiej B klasie drugi zespół Przyszłości Rogów podejmował na swoim stadionie Naprzód Krzyżkowice. Po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężył Rogów 1:0.

Bezbramkowy remis "Naprzodów"  

W środowisku kibicowskim można usłyszeć rozmaite wersje dotyczące ostatniej kiepskiej passy lidera A klasy - Naprzodu Borucin. Jedni twierdzą, że kryzys formy, drudzy iż Borucin odpuszcza walkę o awans. Działacze Naprzodu tłumaczą jednak, że wszystko wynika z osłabień kadrowych lidera.

Wielkanocne mecze A i B klasy odwołane 

Nie odbędą się zaplanowane na Wielkanoc dwa mecze w raciborskiej A i B klasie:  LKS Bieńkowice - LKS Chałupki oraz LKS Tworków - Naprzód Krzyżkowice.

Rudy gonią czołówkę. Pewna wygrana w Krzyżkowicach  

Dwie bramki Mariusza Wanglorza i jedna Łukasza Morica dały wyjazdowe zwycięstwo Bukowi Rudy.

Niespodzianka w A klasie! Krzyżkowice wydarły zwycięstwo liderowi z Dzimierza - FOTO  

To miało być kolejne zwycięstwo Dzimierza. Wszystko szło zgodnie z planem. Do 70. minuty LKS Dzimierz prowadził 3:0.

Koziołki nie pozostawiły złudzeń Naprzodowi 

W sobotnie popołudnie Naprzód Krzyżkowice uległ 1:3 LKS-owi Ruda Kozielska. Zwycięstwo gości było jak najbardziej zasłużone.

Dzimierz wygrał z Krzyżkowicami  

Sześć bramek obejrzeli kibice w meczu A klasy podokręgu Racibórz pomiędzy LKS Dzimierz a LKS Naprzód 37 Krzyżkowice.

Odra Nieboczowy w Krzyżkowicach skuteczna do bólu [foto]  

  Seria zwycięstw Naprzodu Krzyżkowice została niespodziewanie przerwana przez Odrę Nieboczowy. Mecz zakończył się wygraną gości 4:1.

Krzyżkowice wygrały, Stasiowski ustrzelił hat-tricka [wideo]  

Piłkarze Naprzodu 37 Krzyżkowice pewnie wygrali w wyjazdowym meczu z LKS Ocice Racibórz 5:2. Co rzadko się zdarza, większość goli została zdobyta po strzałach z "główek".

Zobacz więcej