Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
LKS Brzezie rezygnuje z gry w A klasie 

Drużyna LKS Brzezie zrezygnowała z gry w A klasie w sezonie 2021/2022. Spowodowało to szereg zawirowań i zmian w niższych ligach podokręgu raciborskiego. 

Wysoka wygrana Pawłowa z Brzeziem [ZDJĘCIA]  

Na boisku w Brzeziu w meczu 28 kolejki raciborskiej A klasy zmierzyły się ze sobą dwie drużyny z końcówki tabeli. LKS Brzezie podejmowało na swojej murawie LKS Pawłów. Przyjezdni wypracowali sobie czterobramkową przewagę w pierwszej części spotkania. Brzezie na początku drugiej połowy strzeliło jedną bramkę, co zmobilizowało drużynę...

LKS Chałupki wygrał pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie [WIDEO]  

W meczu 22. kolejki piłkarskiej A klasy raciborskiej, LKS Chałupki wygrał z drużyną LKS Brzezie. 

Start Pietrowice Wielkie lepsze od Brzezia [ZDJĘCIA]  

Na boisku w Brzeziu rozegrano mecz 23 kolejki raciborskiej A klasy. LKS Brzezie zmierzył się z LKS Start Pietrowice Wielkie. Pomimo zaciętej gry obu drużyn na bramki trzeba było poczekać do drugiej części spotkania. W odstępie kilku minut Jakub Moc oraz Michał Krutki zdobyli dwie bramki dla Startu zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Rezerwy Brzezia wygrały w Wojnowicach [ZDJĘCIA]  

W meczu 15. kolejki raciborskiej C klasy (grupa 1) druga drużyna LKS-u Brzezie wygrała na wyjeździe z LKS-em Wojnowice. Hat-tricka dla drużyny z dzielnicy Raciborza zdobyła Mikołaj Niestrój. Dla ekipy z Wojnowic obie bramki zdobył Michael Daniszewski.

Był taki mecz: LKS Chałupki - LKS Brzezie [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Chałupki - LKS Brzezie.

Koniec sezonu piłkarskiego – cz. 3 

Bardzo liczebne spośród wszystkich beniaminków jest grono drużyn, które uzyskały awans na wyższy szczebel rozgrywek z raciborskiej i rybnickiej B klasy. Od czasu, kiedy oficjalnie zakończono bieżący sezon powody do radości mają ekipy: LKS Raszczyce, LKS Zgoda Zawada Książęca, LKS Orzeł Jankowice i LKS Start Mszana. Ponadto w ostatniej...

Podokręg Racibórz potwierdził kto awansuje do wyższej klasy. Wśród nich m.in. trzeci w tabeli LKS Brzezie 

We wtorek zatwierdzono, które drużyny awansowały w poszczególnych klasach rozgrywkowych Podokręgu Racibórz. Z awansu cieszyć się mogą zespoły z Czernicy, Krzanowic, Raszczyc, Zawady Książęcej, Brzezia, Zabełkowa, Pietraszyna, Pstrążnej i Adamowic.

Był taki mecz: Ocice Racibórz - LKS Brzezie [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie pomiędzy Ocicami Racibórz, a LKS-em Brzezie.

Rezerwy Brzezia nie miały szans w starciu z LKS-em Wojnowice [ZDJĘCIA]  

W inaugurującej kolejce C klasy ekipa z Wojnowic wysoko pokonała przed własną publicznością rezerwy LKS Brzezie.

Brzezie nie podołało Studziennej [ZDJĘCIA]  

W niedzielę odbył się mecz VII kolejki Raciborskiej A klasy. LKS Brzezie przegrał z LKS Studzienna Racibórz 1:2.

Brzezie wygrało zaległy mecz z Bukowem [ZDJĘCIA]  

W niedzielne popołudnie odbył się zaległy mecz XIII kolejki A klasy. Zawodnicy LKS Brzezie pokonali na swoim boisku rywali z Bukowa. Pomimo starań gości to pierwsze dwa gole padły na korzyść gospodarzy. Przed zakończeniem pierwszej połowy przyjezdni strzelili jedną bramkę na wynik 2:1, który pozostał już do końca meczu.

Zestaw świątecznych pytań, cz. 17: Łukasz Moneta 

W okresie świątecznym pytamy osoby ze świata sportu o święta. Zobacz co odpowiedział na nasze pytania raciborski piłkarz Legii Warszawa, Łukasz Moneta.

Brzezie wygrało trudny mecz w Zawadzie Książęcej [ZDJĘCIA]  

W meczu zaległej VIII kolejki spotkań raciborskiej A klasy Brzezie wygrało w Zawadzie Książęcej 2:0.