Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Beniaminek z Turzy Śląskiej z drugim zwycięstwem [ZDJĘCIA] 

Komplet oczek z Zawady Książęcej przywieźli piłkarze rezerw trzecioligowej Unii Turza Śląska. We wtorek w ramach II kolejki raciborskiej A klasy pokonali na wyjeździe LKS Zgoda 3:1. Dzięki wygranej zostali liderem tabeli.

W Zawadzie Książęcej bez zmian. Zgoda wciąż na dnie [ZDJĘCIA]  

Zespół z Zawady ma nowego trenera, wielu nowych zawodników, ale póki co efektów nie widać. Przed niedzielnym spotkaniem Zgody i Naprzodu oba zespoły dzieliła różnica trzech oczek na korzyść Borucina.

Studzienna bezlitosna dla Zawady Książęcej [ZDJĘCIA]  

W tym spotkaniu XXV kolejki A klasy zdecydowanym faworytem była Studzienna.

LKS Zgoda Zawada Książęca bez punktów w starciu z KS Kornowac [ZDJĘCIA]   

W niedzielę 12 września zespół z Kornowaca podejmował na własnym boisku LKS Zgoda Zawada Książęca. Przed tym meczem obie ekipy miały na swoich kontach zapisane po 4 punkty. Choć po pierwszej części spotkania przyjezdni byli bliżej zwycięstwa, to komplet punktów zgarnął KS Kornowac, który po zmianie stron dwukrotnie pokonał bramkarza rywali.

LKS Pawłów lepszy od Zgody Zawada Książęca [WIDEO]   

W meczu 3. kolejki piłkarskiej A klasy raciborskiej, LKS Pawłów wygrał 4:2 ze Zgodą Zawada Książęca. 

Wójt Nędzy rozdzieliła kasę na kulturę i sport  

Anna Iskała, wójt Nędzy wydała zarządzenia dotyczące podziału środków na zadania z zakresu kultury oraz sportu. Kto ile otrzymał?

Futbolowa rewolucja. W Nędzy powołano szkółkę piłkarską  

Wraz z początkiem lutego powołano Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy 21 Nędza (GMKS 21 Nędza). To twór o charakterze szkółki piłkarskiej, gdzie będą szkolić się najmłodsi mieszkańcy - w wieku od 4 do 16 lat.

Jacek Trzeciak znów trenerem Olimpii. Tym razem Elbląg 

Raciborski trener 48-letni Jacek Trzeciak został nowym trenerem drugoligowej Olimpii Elbląg.

Dariusz Binek i Michał Goralczyk po meczu Zgoda Zawada Książęca - Naprzód 32 Syrynia 

Zobacz co do powiedzenia mieli trenerzy po meczu raciborskiej A klasy pomiędzy Zgodą Zawada Książęca, a Naprzodem 32 Syrynia. Zgoda wygrała 4:2.

Zgoda Zawada Książęca lepsza od Naprzodu 32 Syrynia [RELACJA NA ŻYWO], [ZDJĘCIA]  

Mecz VIII kolejki raciborskiej A klasy pomiędzy Zgodą Zawada Książęca a Naprzodem 32 Syrynia.

Koniec sezonu piłkarskiego – cz. 3 

Bardzo liczebne spośród wszystkich beniaminków jest grono drużyn, które uzyskały awans na wyższy szczebel rozgrywek z raciborskiej i rybnickiej B klasy. Od czasu, kiedy oficjalnie zakończono bieżący sezon powody do radości mają ekipy: LKS Raszczyce, LKS Zgoda Zawada Książęca, LKS Orzeł Jankowice i LKS Start Mszana. Ponadto w ostatniej...

Podokręg Racibórz potwierdził kto awansuje do wyższej klasy. Wśród nich m.in. trzeci w tabeli LKS Brzezie 

We wtorek zatwierdzono, które drużyny awansowały w poszczególnych klasach rozgrywkowych Podokręgu Racibórz. Z awansu cieszyć się mogą zespoły z Czernicy, Krzanowic, Raszczyc, Zawady Książęcej, Brzezia, Zabełkowa, Pietraszyna, Pstrążnej i Adamowic.

Był taki mecz: Zgoda Zawada Książęca - LKS 1908 Nędza II [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Zgoda Zawada Książęca - LKS 1908 Nędza II.

Był taki mecz: Płomień Siedliska - Zgoda Zawada Książęca [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Płomień Siedliska - Zgoda Zawada Książęca.

Zameczek Czernica i AP United zawiedli organizatorów Kids Challange. Wygrał LKS 07 Markowice [ZDJĘCIA]  

Miało być 12 drużyn, ale ostatecznie udział wzięło 10. W Zawadzie Książęcej z blisko godzinnym opóźnieniem rozpoczął się IV Kids Challange.

Czwarta edycja Kids Challenge już w sobotę 

12 drużyn wystąpi w turnieju orlików "Kids Challenge" w Zawadzie Książęcej.

Grzegorzowice górą w starciu z Zawadą Książęcą [ZDJĘCIA]  

W meczu trzeciej kolejki B klasy drużyna LKS-u Grzegorzowice okazała się skuteczniejsza od zespołu Zgoda Zawada Książeca.

Zgoda odrobiła straty, ale Lemiesz pozbawił ją złudzeń [WIDEO]  

W niedzielę w Zawadzie Książęcej doszło do wyrównanego pojedynku w raciborskiej A klasie - gospodarze, Zgoda Zawada Książęca podejmowała Płomień Kobyla. Po wymianie ciosów lepsi byli przyjezdni, którzy wygrali 4:3. Zobacz najciekawsze akcje w materiale wideo.

Zobacz więcej