Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Szlagbal w obiektywie. Projekt większy niż sport 

Paweł Okulowski redaktor naczelny portalu nowiny.pl i miłośnik fotografii realizuje autorski projekt, w którym chce przybliżyć nieco zapomniany dziś, a w przeszłości bardzo popularny w naszym rejonie sport jakim jest szlagbal. Okazją jest...

Drużyna Eweliny Kamczyk z Pucharem Polski 

Górnik Łęczna wygrał z Czarnymi Sosnowiec 1:0 w finale Pucharu Polski kobiet.

Kamczyk i Jaszek zmierzą się w finale Pucharu Polski 

Górnik Łęczna z Eweliną Kamczyk i Czarni Sosnowiec z Dżesiką Jaszek - to drużyny, które zagrają w finale Pucharu Polski.

Dżesika Jaszek zostaje w Sosnowcu 

Pochodząca z Cyprzanowa Dżesika Jaszek podpisała nowy kontrakt z drużyną Czarnych Sosnowiec.

Był taki mecz: LKS Cyprzanów - LKS Zameczek Czernica [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS-u Cyprzanów z LKS-em Zameczek Czernica.

Dwa gole Kamczyk w Pucharze Polski 

W sobotę rozegrana została 1/16 Pucharu Polski kobiet.

Ewelina Kamczyk znów strzela 

W weekend rozegrana została ostatnia kolejka rundy jesiennej ekstraligi kobiet.

Gol Dżesiki Jaszek 

W weekend 26-27 października rozegrana została 10. kolejka Ekstraligi kobiet.

Kamczyk i Kaletka z kolejnymi bramkami 

W weekend rozegrano 9. kolejkę ekstraligi kobiet. Na listę strzelczyń wpisały się piłkarki pochodzące z naszego regionu.

Hattrick Eweliny Kamczyk 

W weekend rozegrana została 8. kolejka Ekstraligi kobiet. Grały zawodniczki z naszego regionu.

Polki bez zmian w Rankingu FIFA 

Reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet w najnowszym rankingu FIFA została sklasyfikowana na 29. miejscu. 

Hat-trick Kamczyk i jeden gol Kaletki 

Kolejnego hat-tricka w karierze zapisała na swoim koncie piłkarka z Krzyżanowic - Ewelina Kamczyk. Do bramki trafiła również Nikol Kaletka z Grzędzina. 

Kamczyk i Jaszek strzeliły kolejne gole w ekstralidze 

Piłkarki z naszego regionu strzelały bramki w meczach VI kolejki ekstraligi.

Hat-trick Kamczyk i Jaszek 

Ewelina Kamczyk i Dżesika Jaszek, piłkarki pochodzące z naszego regionu strzeliły łącznie trzy gole w zaległym meczu 2. kolejki ekstraligi kobiet.

Hat-trick Eweliny Kamczyk. Dżesika Jaszek z jedną bramką 

Pochodzące z naszego regionu piłkarki swoje mecze w 5. kolejce Ekstraligi kobiet zakończyły z bramkami na koncie.

Cztery gole Dżesiki Jaszek. Gola ma też Ewelina Kamczyk 

Piłkarki pochodzące z naszego regionu zanotowały udane występy w meczach IV kolejki Ekstraligi Kobiet. 

Sukces juniorów LKSu Cyprzanów 

Drużyna juniorów LKSu Cyprzanów zajęła II miejsce w zawodach Pucharu Polski gry w palanta. Zawody odbyły się 29 czerwca w Jaśkowie w powiecie iławskim.

Kamczyk i Jaszek w drużynie sezonu 

Ewelina Kamczyk i Dżesika Jaszek znalazły się w "11" sezonu, ogłoszonej przez Polski Związek Piłkarzy.

Zobacz więcej