Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 3 (123) Data wydania: 16.01.02

Noworodki

Cześć, mam na imię Krzysztof. Świat zobaczyłem pierwszy raz 30 grudnia o godz. 1.55. Po urodzeniu mierzyłem 52 cm i ważyłem 3500 g. Jestem synem Jolanty i Mirosława Sopala. W domu, w Wodzisławiu Śl., będę się bawił z braciszkiem Marcinem, który ma już 11 lat.

Cześć, nazywam się Angelika Bajer, jestem nową mieszkanką Lubomi. Pierwszy krzyk wydałam 3 stycznia o godz. 22.25. Moje wymiary: 57 cm i 3800 g. Jestem pierwszym dzieckiem Łukasza i Bożeny.

Jestem synem Hanny i Arkadiusza Jendrysik z Rydułtów. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Oczka otworzyłem 3 stycznia o godz. 21.35, moje wymiary: 55 cm i 3550 g. W domu będę się bawił z siostrzyczką Mariettą.

Mam na imię Milena, świat przywitał mnie 3 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 11.00. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 3600 g. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Tomasza Kamińskich z Rydułtów.

Witam! Nazywam się Marcin Mentel. Mama wzięła mnie na ręce pierwszy raz 2 stycznia o godz. 8.25. Moje wymiary: 56 cm i 3500 g. W domu, w Wodzisławiu Śl., zamieszkam razem z rodzicami: Sylwią i Tomaszem oraz siostrzyczką Agnieszką.

Świat przywitał mnie 2 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 20.30. Mam na imię Rafał, moje wymiary: 57 cm i 3250 g. Jestem pierwszym dzieckiem Sylwii i Henryka Hajski z Rydułtów.

Nazywam się Mariusz Mania, jestem synem Moniki i Michała z Rydułtów. Urodzinki będę obchodził 2 stycznia, gdyż urodziłem się tego dnia o godz. 9.38. Moje wymiary: 53 cm i 3350 g.

Witam, nazywam się Dawid Zatylny, urodziłem się 4 stycznia o godz. 23.00. Po urodzeniu ważyłem 3200 g i mierzyłem 52 cm. Jestem synem Jolanty i Roberta z Rydułtów.

Pierwszy krzyk wydałem 3 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 15.25. Nazywam się Jakub Paszenda, jestem nowym mieszkańcem Gorzyc. Moje wymiary: 55 cm i 3500 g. Pozdrowienia dla rodziców: Niny i Mariusza.

Cześć, nazywam się Alicja Żyto. Pierwszy krzyk wydałam 2 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 17.38. Moje wymiary: 52 cm i 3200 g. Buziaczki dla rodziców: Tomasza i Beaty z Pszowa.

Mam na imię Klaudia, jestem pierwszym dzieckiem Beaty i Jerzego Neugebauer z Wodzisławia Śl. Oczka otworzyłam 3 stycznia o godz. 10.00. Moje wymiary: 58 cm i 4000 g.

Cześć, jestem synem Kariny i Dariusza Ucherek z Wodzisławia Śl. Nie mogę Wam zdradzić swego imienia, bo sam go jeszcze nie znam. Urodziłem się 4 stycznia o godz. 22.40, moje wymiary: 56 cm i 2900 g. W domu czeka na mnie rodzeństwo: Karina, Łukasz, Krzysztof i Patrycja.

Świat przywitałam 3 stycznia o godz. 7.10. Nazywam się Oliwia Mierzejewska, jestem córką Doroty i Przemysława z Wodzisławia Śl. Moje wymiary: 56 cm i 3000 g.

Dzień dobry, nazywam się Wiktoria Kaczmarek. Mama wzięła mnie na ręce 3 stycznia o godz. 9.05. Po urodzeniu ważyłam 3300 g i mierzyłam 51 cm. W domu, w Wodzisławiu Śl., zamieszkam razem z rodzicami: Katarzyną i Mariuszem oraz bratem Danielem.

Cześć, jestem synem Doroty i Bernarda Folp z Maciowakrza. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 4 stycznia o godz. 9.50. Moje wymiary: 53 cm i 3500 g.

Witam, moje nazwisko brzmi Kucharska, a imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sama go nie znam. Urodziłam się 4 stycznia o godz. 16.00, moje wymiary: 52 cm i 2800 g. Jestem córką Małgorzaty i Krzysztofa z Marklowic.

Cześć, nazywam się Patrycja Śliwa. Urodziłam się 3 stycznia o godz. 5.05. Moje wymiary: 55 cm i 3100 g. W domu, w Marklowicach, zamieszkam razem z rodzicami: Beatą i Krzysztofem oraz siostrą Moniką.

Witam, mam na imię Agatka. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 7 stycznia o godz. 8.36. Po urodzeniu ważyłam 3150 g i mierzyłam 52 cm. Moi rodzice to: Ewa i Jarosław Hanak z Wodzisławia Śl. Jak wrócę do domu, to będę się bawiła z moimi braćmi: Sławkiem i Przemkiem.

Jestem synem Bożeny i Tomasza Mazur z Kokoszyc. Rodzice nie zdecydowali jeszcze o tym, jakie wybiorą dla mnie imię. Pierwszy krzyk wydałem 3 stycznia o godz. 15.30. Moje wymiary: 55 cm i 3100 g.

Cześć, nazywam się Szymon Szulik, mieszkam w Świerklanach. Oczka otworzyłem 7 stycznia o godz. 9.46. Moje wymiary: 57 cm i 3750 g. Jestem pierwszym dzieckiem Izabeli i Leszka.

Nazywam się Wirginia Cempel, jestem nową mieszkanką Wodzisławia Śl. Oczka otworzyłam 3 stycznia o godz. 16.50. Moje wymiary: 50 cm i 2600 g. Buziaczki dla rodziców: Barbary i Andrzeja oraz braciszka Radosława.

Cześć, nazywam się Bartosz Białas, jestem nowym mieszkańcem Wodzisławia Śl. Na świat przyszedłem 6 stycznia o godz. 11.15, moje wymiary: 53 cm i 3450 g. Jestem pierwszym synem Katarzyny i Jacka Białas, w domu czekają już na mnie dwie siostrzyczki: Dominika i Karolina.

Pierwszy krzyk wydałem 5 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 12.50. Rodzice, Ewa i Dariusz Binioszek ze Świerklan, wybrali dla mnie imię Adam. Moje wymiary: 54 cm i 3350 g.