Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Młodziczki z Pietrowic Wielkich zakończyły sezon [wideo]   

Piłkarki ręczne UKS Płomień Pietrowice Wielkie meczem z MTS Żory zakończyły sezon w kategorii młodziczek (rocznik 1996). Mecz, który został rozegrany w środę zakończył się jednopunktową przegraną z drużyną gości z Żor.

W Ekonomiku mają najlepszych kręglarzy 

  Szkoły ponadgimnazjalne powiatu wodzisławskiego rywalizowały na kręgielni.  

Germanov odwiedzi Racibórz 

Na zaproszenie Polskiej Organizacji Aikido oraz Raciborskiego Ośrodka Aikido do Raciborza zawita po raz kolejny bułgarski mistrz Aikido.

Rybnickie regaty po dwóch dniach  

Nad Zalewem rozpoczął się sezon regatowy

Wodzisławscy strażacy najlepsi w turnieju bowlingowym 

Strażacy z Wodzisławia nie mają sobie równych w regionie jeśli chodzi o… umiejętność gry w kręgle. A najlepszego strażaka-kręglarza ma Jednostka Ratowniczo Gaśnicza w Rydułtowach. 

18 medali w dwa dni 

2 kwietnia odbyły się w Poznaniu mistrzostwa Polski Gold Teamów w Brazylijskim Jiu Jitsu. Nie mogło na nich zabraknąć najmłodszych zawodników klubu Łamator z Raciborza.

Udany rewanż na berlińczykach 

Na byłym lotnisku Tempelhof LKS Cyprzanów rozegrał dwa mecze turniejowe z F&A Berlin w schlagballu.

Belfer Unia na trzecim miejscu 

2 kwietnia odbyła się druga runda Śląskiej ligi juniorów w Tarnowskich Górach (grupa I).

Turniej strzelecki na otwarcie sezonu 

3 kwietnia dwudziestu strzelców wzięło udział w zawodach rozpoczynających sezon strzelecki 2011 Rejonu Radlin organizowanych przez Klub Strzelectwa Sportowego "Rafako" LOK Racibórz.

Gazikova mistrzynią Polski 

W zakończonych mistrzostwach Polski w kategoriach do lat 12 i 18, które odbyły się od 19 do 26 marca w Mielnie, znakomicie spisali się juniorzy Klubu Szachowego Silesia Racibórz.

„Górale” ścigali się na Balatonie  

  W niedzielę 3 kwietnia na wodzisławskim Balatonie zainaugurowano tegoroczny cykl MTB Grand Prix Euroregionu Silesia.  

Bokser z Wodzisławia Mistrzem Polski 

Adam Pawłowski z Wodzisławia wywalczył tytuł mistrzowski wśród juniorów. 

Sport 365 w naszych gazetach 

Od 5 kwietnia w Nowinach Raciborskich, Nowinach Wodzisławskich i Tygodniku Rybnickim znajdziecie regionalną gazetę sportową.

Lewandowski finalistą mistrzostw Polski  

Blisko pięćdziesięciu mistrzów pióra i mikrofonu z całej Polski wzięło udział w 33. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie rozegranych na kortach Warszawianki od 1 do 3 kwietnia 2011 r.