Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
MKS 32 Radziejów-Popielów wygrał w Jejkowicach i czeka na okręgówkę [WIDEO] 

W sobotę w ramach ostatniej kolejki rybnickiej A klasy Jedność Jejkowice przegrała na swoim boisku z MKS 32 Radziejów-Popielów. Goście wygrali 3:0 przypieczętowując awans do klasy okręgowej uzyskany tydzień wcześniej.

Szlosarek raz, Szlosarek dwa. Płomień Ochojec wygrał w Jejkowicach [ZDJĘCIA]  

W środę rozegrano mecz zaległej - 24. kolejki rybnickiej A klasy pomiędzy Jednością Jejkowice, a Płomieniem Ochojec. Rywalizację 2:0 wygrała drużyna gości. Zobacz zdjęcia!

MKS 32 Radziejów-Popielów rozbił Jedność Jejkowice i jest wicemistrzem jesieni w A klasie [ZDJĘCIA]  

MKS 32 Radziejów - Popielów rozegrał w sobotę zaległy mecz XVII kolejki spotkań rybnickiej A klasy. Nad rywalem z Jejkowic nie miał żadnej litości rozbijając go aż 7:1.

Jedność Jejkowice zremisowała z Silesią Lubomia [ZDJĘCIA]  

W sobotę w Jejkowicach rozegrano mecz XX kolejki katowickiej klasy okręgowej (grupa III). Jedność zremisowała na swoim boisku z Silesią 1:1. Zobacz zdjęcia autorstwa Davida Marcola.

Mariusz Frydryk dał zwycięstwo Nędzy  

W pochmurne sobotnie popołudnie na boisku w Nędzy odbył się mecz trzeciej grupy katowickiej ligi okręgowej. Na przeciwko siebie stanęły miejscowa drużyna, LKS 1908 Nędza oraz LKS Jedność Jejkowice.

[VIDEO] Filip Frydecki: "Remis sprawiedliwy"  

Filip Frydecki, trener Jedności Jejkowice, podsumowuje mecz, w którym jego zespół zremisował przed własną publicznością z Silesią Lubomia 1 do 1.

[VIDEO] Kontrowersyjny karny daje punkt Lubomi w Jejkowicach   

Zapraszamy do oglądania materiału wideo ze spotkania klasy okręgowej pomiędzy Jednością Jejkowice i Silesią Lubomia.

Jedność z Silesią na remis 

Podział punktów w Jejkowicach. W spotkaniu trzeciej, katowickiej grupy klasy okręgowej, miejscowa Jedność zremisowała z Silesią Lubomia 1 do 1.

FalSTART z Jejkowicami  

Piłkarze Startu Pietrowice Wielkie po wygranej z LKS 1908 Nędza ponownie musieli uznać wyższość rywala.

Radni dali popis na boisku [zdjęcia]  

Zakończył się Turniej Radnych Powiatu Rybnickiego. Na boisku stawiły się drużyny z Gaszowic, Jejkowic, Czerwionki-Leszczyn, Świerklan oraz rady powiatu.

Przegrali w doliczonym czasie gry 

Jedność Jejkowice po kolejnej porażce spadła na 14. miejsce w tabeli.