Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

tak sie sklada ze technike mam lepsza niz niejeden z was, wiec ze tak powiem mam prawo sie wypowiedziec na ten temat i uwazam ze ten zawodnik nie posiada techniki na wiecej niz B klase. Bo zeby uniknąc kontuzji oraz nie narazac innych na taka przykra sytuacje trzeba posiadac odrobine techniki i wirtuozji zeby bezpiecznie grac w pilke. a ten zawodnik po prostu braki w technice nadrabia nadmierna brutalnoscia w grze. Opo , gralem w pewnej druzynei z podokregu raciborskiego, moze ci to ulatwi sprawe, ta informacja :P. przyjechalismy do was pamietam busem, troche smierdzialo no ale wygralismy na lajcie chyba 4-1. z meczu zapamietalem dziurawą murawe, kretowiny, kibicow "znafcuf" ktozy komentowali kazde zagranie oraz kilku zawodnikow z pawlowa wyroznijących sie cwaniakowaniem, brakiem techniki i kopaniem po nogach. pozdrawiam i naprawde zycze powodzenia :) nie odbierajcie tej wypowiedzi negatywnie, po prostu stwierdzilem fakty dodajac do tego po częsci swoja opinie
Napisany przez ~obiektywny 69, 31.10.2012 19:44
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.232.63.94 / ec2-34-232-63-94.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)