Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Ogólnie fajna impreza szczególnie fajnie było widzieć byłych zawodników Rymera w meczu oldbojów. Co do problemów...szkoda że nie udało się awansować, myślę, że takiej okazji jak była teraz już nie będzie. Była szansa na odrodzenie sie piłki w Niedobczycach. Nazwiska Pitrego czy Kwieka i ich gra przyciągały ludzi. Myślę że już ich nie zobaczymy a szkoda. Drużyna ma potencjał szkoda zeby zostało to zmarnowane. Co do problemów finansowych nie oszukujmy się skoro ktoś z kimś podpisał umowę to należy się z niej wywiązać, choć z drugiej strony trzeba było myśleć o finansach wcześniej bo zarobki na poziomie okręgówki nie powinny być aż tak wysokie. Chyba ktoś sie przeliczył z możliwościami. Co do działalności prezesa moim zdaniem wielki szacunek - klub odżył, dobra praca z dziećmi, medialnie super, zabrakło tylko awansu i zimnej głowy. Uwazam jednak że wykonuje kawal dobrej roboty a jak zawsze znajdą się krzykacze, którym coś nie pasuje. Generalnie jeśli nie chcesz pomóc nie przeszkadzaj. Co dalej? zobowiązania na pewno trzeba spłacić, zespół utrzymać i walczyć dalej chyba juz bez sponsora. Generalnie szkoda bo miało byc super a zanim się na dobre zaczęło to już się skończyło. Miało być pięknie wyszło niesmacznie.Oby tylko to sie nie rozleciało...
Napisany przez ~rymerok, 26.06.2019 10:06
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.171.156 / ec2-44-200-171-156.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)