Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Książenice opijają naszą porażkę, pisząc o autostradzie do III ligi. Nic dodać nic ująć. Co tydzień udowadniają, że najbardziej zasługują na ten awans. My na 3 mecze z drużynami z czołówki...przegralismy wszystkie. To jak my chcemy awansować. Pisałem przed meczem, że to będzie bardzo trudny mecz. Oczywiście Angelo twierdził inaczej, tak samo jak przed sezonem, kiedy pisałem, że to Książenice są głównym rywalem w walce o awans, to pisał coś o Podbeskidziu... Przed sezonem pisałem również, że potrzebujemy jeszcze dwóch trzech wzmocnień. Nam po prostu brakuje jakości. A w momencie kiedy Koba od kilku meczów nic nie gra, Tabala jest mega nieskuteczny, a najbardziej kreatywny zawodnik, który podupadl psychicznie ciągłym ladowaniem go na lawke,wchodzi na końcówki meczów, to my po prostu nie mamy żadnych argumentów...do tego broni u nas bramkarz nr 3, którego lubię, któremu życzę jak najlepiej, ale który niestety na razie nie prezentuje poziomu IV ligowego. Pisze na razie,bo wierzę, że kiedyś Maciej będzie grał dużo wyżej... To co się stało z Dudim to już w ogóle zagadka nie do ogarnięcia... Z drugiej strony można śmiało powiedzieć, że gra naszego zespołu jest wprost proporcjonalna do frekwencji na naszych meczach. Co więcej, uważam, że piłkarze prezentuje się lepiej niż my,kibice Odry... Jeśli chcemy się liczyć w walce o awans, zakładając, że ligę wiosną dokonczymy, to nie możemy już stracić jesienią żadnych punktów. Wszystko do końca wygrać. I jeszcze jedno - oczekuję pełnego zaangażowania w najbliższą środę. Oczekuję, że pilkarze pokażą kto jest lepszy z dwójki Odra-Książenice i awansujemy do kolejnej rundy pucharu polski ! I juz na sam koniec - wszystko sprowadza się do jednego: nie będzie dobrze, nie będzie normalnie, dopóki będą dwie Odry...
Napisany przez yG, 05.10.2020 17:30
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.238.235.248 / ec2-3-238-235-248.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)