Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Jesteśmy najskuteczniejszym partnerem reklamowym w regionie. Zapraszamy do współpracy. TERAZ OFERTA NA WYBORY PARLAMENTARNE 2019!

WYBORY PARLAMENTARNE 2019
Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, Magazyn  Rybnicki, Nowiny.pl, drukarnia

Uwaga Kandydaci i Komitety Wyborcze. Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą wyborczą 2019.

DLACZEGO WARTO docierać do wyborców dzięki naszym mediom -
Nowinom Raciborskim, Nowinom Wodzisławskich, Magazynowi Rybnickiemu i portalowi Nowiny.pl?

WYBORCY CZYTAJĄ WŁAŚNIE NASZE MEDIA!

Jako największe wydawnictwo prasowe w regionie (działamy ponad 25 lat na rynku) co tydzień w każdy wtorek publikujemy ponad 70 stron informacji lokalnych i tym samym docieramy regionu zamieszkałego przez ponad pół miliona mieszkańców!

Łączny nakład naszych gazet to aktualnie ponad 16 000 egz.!

Nakłady gazet:
Nowiny Raciborskie 5500 szt
Nowiny Wodzisławskie 4500 szt.
Magazyn Rybnicki 6000 szt.

Wydajemy również od 14 lat regionalny portal informacyjny Nowiny.pl, który jest najczęściej odwiedzanym dziennikiem internetowym w regionie. Miesięcznie portal notuje średnio 5 000 000 odsłon i ponad 1 000 000 wizyt. Grupa stałych użytkowników portalu osiągnęła poziom 375 000 miesięcznie! Dzięki współpracy zaprezentujecie Państwo swoją wyborczą kandydaturę tak licznej grupie potencjalnych wyborców.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- ogłoszenia i artykuły wyborcze w Nowinach Raciborskich, Nowinach Wodzisławskich i Magazynie Rybnickim
- możliwość insertacji ulotek wyborczych w gazetach
- banery i prezentacje tekstowe komitetów i kandydatów na portalu Nowiny.pl na stronie głównej i w specjalnie przygotowanej SEKCJI WYBORCZEJ
- prezentacje komitetów i kandydatów na Facebooku (profil FB Nowiny.pl - ponad 22 tys. lajków!)
- możliwość publikacji spotów reklamowych na portalu i FB Nowiny.pl
- druk plakatów i ulotek wyborczych

KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTĘ WYBORCZĄ >>>

Zachęcamy do wyboru najbardziej korzystnego dla Państwa wariantu reklamowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Wszystkich zainteresowanych kandydatów i Komitety Wyborcze prosimy o pilny kontakt i rezerwację powierzchni reklamowej. O atrakcyjności miejsca publikacji ogłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy do współpracy!


Nowiny Raciborskie tel. 32 415 47 27 w. 12, 13
m.kuder@nowiny.pl, m.pilch@nowiny.pl,

Nowiny Wodzisławskie tel. 32 455 68 66 w. 38
l.tomaszewska@nowiny.pl 

Magazyn Rybnicki tel. 32 415 47 27 w.49
e.koczwara@nowiny.plNOWOCZESNA REKLAMA W PORTALU NOWINY.PL

Dlaczego warto publikować kampanie reklamowe na portalu Nowiny.pl?

W ciągu kilkunastu lat stworzyliśmy regionalny portal informacyjny, dzięki któremu Reklamodawcy mogą skutecznie promować swoje usługi i produkty w całym regionie lub wybranym powiecie: raciborskim, wodzisławskim i rybnickim.

Z nami zyskasz nowych klientów!

• REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ - już 5 mln odsłon miesięcznie w 2019 roku!

• ZAPEWNIAMY NAJWIĘKSZY ZASIĘG

• WPROWADZAMY NOWOŚCI

Miesięcznie notujemy średnio 5 000 000 odsłon i ponad 1 000 000 wizyt. Grupa stałych użytkowników portalu osiągnęła poziom 375 000 miesięcznie! Zaprezentuj ofertę Twojej firmy tak licznej grupie potencjalnych klientów.

Proponujemy innowacyjne rozwiązania w ofercie reklamowej!

Nowość to duża reklama TOP BILLBOARD, reklama MOBILE i oferta OBSŁUGI MEDIALNEJ. W ofercie również szerokie wide billboardy, możliwość prowadzenia własnej sekcji artykułów i ogłoszeń na stronie głównej portalu, kreacja portalu z tłem, skyscrapery, top layery, reklama VIDEO oraz artykuły sponsorowane.

Zamawiając kampanię reklamową możesz określić rynek docelowy, na który ma trafić Twoja reklama np. wybrany powiat, sport, kultura, rolnictwo, biznes itp. Wtedy Twoja firma dotrze precyzyjnie do potencjalnego klienta!

Masz pytania? Skontaktuj się z biurem reklam

Teraz nowa reklama mobilna na Nowiny.pl!

Aktualnie już ponad 50% naszych użytkowników korzysta z portalu za pomocą urządzeń mobilnych. Potrafimy do nich dotrzeć! To już ponad 2 500 000 odsłon miesięcznie!

To doskonały moment dla Państwa firmy na zaprezentowanie swojej atrakcyjnej oferty wśród tak licznego grona mieszkańców regionu w nowoczesnej i skuteczniej reklamie na tak popularnych obecnie smartfonach i tabletach.


Banery mobilne w super cenie!

- zamów dziś i zyskaj 50% rabatu na start
- możliwość wykupienia stałego banera bez rotacji

Masz pytania? Skontaktuj się z biurem reklam


REKLAMA W TYGODNIKACH

Jako największe wydawnictwo w regionie przekazujemy co tydzień naszym czytelnikom najbardziej aktualne informacje na stronach Nowin Raciborskich i Nowin Wodzisławskich, ukazujących się na obszarze zamieszkałym przez prawie 300 tys. mieszkańców Śląska! Dzięki reklamie publikowanej w naszych tytułach możecie Państwo skutecznie realizować kampanie reklamowe na terenie powiatu raciborskiego i wodzisławskiego.

W czerwcu 2016 r rozpoczęliśmy również publikację specjalnego comiesięcznego Magazynu Rybnickiego Nowiny.pl dla mieszkańców Rybnika i okolic, który ukazuje się w nakładzie 6 000 egz. i jest dystrybuowany w Rybniku. Magazyn jest kontynuacją działalności Tygodnika Rybnickiego, który wydawaliśmy z powodzeniem przez 10 lat w powiecie rybnickim. Magazyn ukazuje się raz w miesiącu i jest bezpłatnym miesięcznikiem informacyjnym poruszającym ważne dla Rybnika sprawy.

Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie i bezpłatny Magazyn Rybnicki Nowiny.pl są liderami na swych rynkach czytelniczych i reklamowych. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient. Dzięki kreatywności i elastyczności w przygotowywaniu kampanii reklamowych zgodnie z potrzebami naszych klientów zaufało nam do dziś większość firm w regionie.

Bogata oferta reklamowa

Zróżnicowana oferta reklamowa z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby. Proponujemy publikowanie: ogłoszeń drobnych, reklam modułowych, artykułów sponsorowanych i możliwość zamieszczania insertów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie co do niestandardowych form reklamy.

Korzystne rozwiązania w ofercie reklamowej

Wszystkie reklamy zamieszczamy na stronach redakcyjnych w otoczeniu tekstów dziennikarskich. Dobrze dobrane miejsce ekspozycji Państwa reklamy w gazecie zapewni zauważalność i skuteczność kampanii reklamowej.

Promocyjne ceny modułów reklamowych

Naszą ofertę reklamową cechuje elastyczność. Zawsze szukamy rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Dla nowych firm przygotowaliśmy specjalne pakiety reklamowe z 50% rabatem na start. Dla stałych klientów oraz firm zainteresowanych długofalową współpracą oferujemy korzystne rabaty i obniżki!

Nasze gazety ukazują się w całości pełnym kolorze

Wygląd okładek i wnętrza gazet dostosowany jest do najnowocześniejszych trendów na rynku prasowym. Możemy to realizować dzięki współpracy z drukarnią Polskapresse z Sosnowca, która drukuje nasze gazety na najnowocześniejszej maszynie drukarskiej w Polsce. Zapewnia to także wysoką jakość odwzorowania zdjęć i reklam.

 

Nowiny Raciborskie

"Nowiny Raciborskie" wydajemy od 1992 roku w każdy wtorek w nakładzie ok. 5.500 egz. Tygodnik swym zasięgiem obejmuje powiat raciborski (Racibórz oraz gminy Krzyżanowice, Krzanowice, Kornowac, Pietrowice Wielkie, Nędza, Rudnik, Kuźnia Raciborska - zobacz mapkę). W systemie ograniczonego kolportażu tygodnik dociera także do niektórych miejscowości powiatu głubczyckiego (np. Kietrz). Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 120 tys. osób - mieszkańców powiatu.

Według badań czytelnictwa przeprowadzonych przez Lokalne Badania Społeczne we współpracy ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych Nowiny Raciborskie są najpoczytniejszą gazetą w powiecie raciborskim (82% czytelnictwa wśród innych tytułów prasowych). Cotygodniowy, rzetelny serwis informacyjny z regionu ukazuje się w objętości 32-44 stron.

POLECAMY PAKIET REKLAMOWY

Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek, szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!

Poniżej aktualna okładka Nowin Raciborskich

Nowiny Wodzisławskie

"Nowiny Wodzisławskie" wydajemy od 1999 roku w każdy wtorek w nakładzie ok.  4.500 egz. Tygodnik swym zasięgiem obejmuje powiat wodzisławski (Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Pszów, Radlin oraz gminy Mszana, Godów, Gorzyce, Marklowice, Lubomia- zobacz mapkę). Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 160 tys. osób - mieszkańców powiatu.

Według badań czytelnictwa przeprowadzonych przez Lokalne Badania Społeczne we współpracy ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych Nowiny Wodzisławskie są najpoczytniejszą gazetą w powiecie wodzisławskim (70% czytelnictwa wśród innych tytułów prasowych). Cotygodniowy, rzetelny serwis informacyjny z regionu ukazuje się w objętości 28-36 stron.

POLECAMY PAKIET REKLAMOWY

Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek, szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!

Poniżej aktualna okładka Nowin Wodzisławskich

  Magazyn Rybnicki Nowiny.pl - bezpłatny miesięcznik

  W czerwcu 2016 r rozpoczęliśmy publikację specjalnego comiesięcznego Magazynu Rybnickiego Nowiny.pl dla mieszkańców Rybnika i okolic, który ukazuje się w nakładzie 6 000 egz. i jest dystrybuowany w Rybniku. Magazyn jest kontynuacją działalności Tygodnika Rybnickiego, który wydawaliśmy z powodzeniem przez 10 lat w powiecie rybnickim. Magazyn ukazuje się raz w miesiącu i jest bezpłatnym miesięcznikiem informacyjnym poruszającym ważne dla Rybnika sprawy.

  POLECAMY PAKIETY PROMOCYJNY

  Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek? Szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!


  Poniżej aktualna okładka Magazynu Rybnickiego Nowiny.pl


  AGRONOWINY: bezpłatny kwartalnik rolniczy

  Kwartalnik  „AGRONOWINY" jest pierwszą cykliczną publikacją na temat rolnictwa w powiatach raciborskim, głubczyckim i w części kędzierzyńsko-kozielskiego. Wychodzi na przeciw zarówno potrzebom środowiska rolniczego, jak i zainteresowaniu pozostałych mieszkańców regionu.

  Kwartalnik jest bezpłatny i wydawany w formie kilkunastostronicowego barwnego wydawnictwa, które dystrybuowane jest w nakładzie 10 tys. egzemplarzy w m.in. poprzez sieć sołtysów, w urzędach miast i gmin, przychodniach, ośrodkach doradztwa rolniczego, placówkach ARIMR, gospodarstwach rolnych oraz w największych firmach sektora rolniczego. Całą zawartość kwartalnika publikujemy również na stronach regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl w specjalnie przygotowanej sekcji rolniczej Agronowiny.

  Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy długoterminowej z możliwością publikacji reklam lub informacji co kwartał, w kolejnych wydaniach „AGRONOWIN". Przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

  Firmom i instytucjom proponujemy możliwość zamówienia prezentacji (reklama lub artykuł sponsorowany). Taka publikacja to szansa na wzrost sprzedaży Państwa usług i produktów firmy, pozytywne kształtowanie wizerunku wśród regionalnej społeczności, zyskanie uznania w oczach mieszkańców regionu oraz wyeksponowanie zalet prowadzonej działalności. Dla instytucji i organizacji z otoczenia rolnictwa to szansa na dotarcie ze szczegółową informacją do rolników.

  Zapraszamy do współpracy. Masz pytania? Skontaktuj się już dziś z Biurem Reklam!

  Poniżej okładka Agronowin


  REKLAMA W CZECHACH

  Jesteśmy oficjalnym partnerem czeskiego tygodnika Region Opavsko. Skontaktuj się z nami i zdobądź nowych klientów z Czech.

  Region Opavsko to płatna, regionalna gazeta informacyjna, ukazująca się w każdy wtorek w nakładzie 14.000 egz. na terenie powiatu opawskiego w Czechach. Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 177 tys. mieszkańców (miasta i gminy: Opava, Hlucin, Hradec n. Moravici, Kravare, Dolni Beneshov, Vitkov, Bolatice, Koberice, Stepankovice - zobacz mapę). To najchętniej wybierana gazeta w powiecie opawskim.

  W związku z coraz większym zainteresowaniem Czechów - naszych południowych sąsiadów - zakupami oraz usługami w Polsce w powiecie raciborskim, wodzisławskim i rybnickim, przedstawiamy Państwu niepowtarzalną i skuteczną możliwość prezentacji firmy na przygranicznym rynku w czeskiej Opavie i okolicach. To szansa za zdobycie klientów i zwiększenie obrotów dzięki nowych klientom z Czech! Zyskacie Państwo reklamę w bardzo dużym nakładzie w przygranicznym regionie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze formy reklamy oraz tworzeniu projektów graficznych.

  PROMOCYJNA OFERTA CENOWA
  Zamawiając u nas reklamę w Region Opavsko płacisz do 40% taniej za reklamę!

  Ceny za 1 edycję z promocyjnym rabatem:

  cała strona (256x366mm): 3700 zł 2490 zł netto
  1/2 strony (256x182mm): 2000 zł 1290 zł netto
  1/4 strony (127x182mm): 1100 zł 690 zł netto
  1/8 strony (127x90 mm): 600 zł 360 zł netto

  Tłumaczenie tekstu reklamy na język czeski - GRATIS

  Zapraszamy do współpracy. Masz pytania? Skontaktuj się już dziś z Biurem Reklam!

  Poniżej okładka gazety Region Opavsko


   KONTAKT DO BIURA REKLAM - JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

   REKLAMA W INTERNECIE:

   Marek Kuder
   tel. 32 415 47 27 w. 12, fax 32 414 02 60
   kom. 608 678 209
   e-mail: m.kuder@nowiny.pl


   REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

   Marek Kuder
   tel. 32 415 47 27 w. 12, fax 32 414 02 60
   kom. 608 678 209
   e-mail: m.kuder@nowiny.pl

   Monika Pilch
   tel. 32 415 47 27 w. 13, fax 32 414 02 60
   kom. 662 073 063
   e-mail: m.pilch@nowiny.pl

   Ewa Koczwara
   tel. 32 415 47 27 w. 49, fax 32 414 02 60
   kom. 662 058 475
   e-mail: e.koczwara@nowiny.pl


   REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

   Arkadiusz Mazurek
   tel. 32 455 68 66 w. 48, fax 32 414 02 60
   kom. 668 191 013
   e-mail: a.mazurek@nowiny.pl

   Lucyna Kretek-Tomaszewska
   tel. 32 455 68 66 w. 38, fax 32 414 02 60
   kom. 606 698 903
   l.tomaszewska@nowiny.pl


   REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

   Marek Kuder
   kom. 608 678 209
   e-mail: m.kuder@nowiny.pl


   Lucyna Kretek-Tomaszewska
   tel. 32 455 68 66 w. 38
   kom. 606 698 903
   l.tomaszewska@nowiny.pl


   Marek Kuder
   tel. 32 415 47 27 w. 12, fax 32 414 02 60
   kom. 608 678 209
   e-mail: m.kuder@nowiny.pl