Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Pomarańczowa po MOC przejechała przez powiat raciborski [ZDJĘCIA] 

Aleksandra i Tomasz Brańscy z Roszkowa biegnąc i jadąc na rowerze pomagają dzieciom i osobom chorym na depresję.

Aleksandra Brańska: Nie biegam dla siebie 

Aleksandra Brańska z Roszkowa jako jedyna mieszkanka z powiatu raciborskiego reprezentować będzie nas w biegu sztafetowym. Będzie to Ogólnopolska charytatywna sztafeta biegaczy i rowerzystów na trasie liczącej ponad 5 tysięcy kilometrów –...

Pomarańczowa po MOC przejechała przez powiat raciborski [ZDJĘCIA]  

Aleksandra i Tomasz Brańscy z Roszkowa biegnąc i jadąc na rowerze pomagają dzieciom i osobom chorym na depresję.

Aleksandra Brańska: Nie biegam dla siebie 

Aleksandra Brańska z Roszkowa jako jedyna mieszkanka z powiatu raciborskiego reprezentować będzie nas w biegu sztafetowym. Będzie to Ogólnopolska charytatywna sztafeta biegaczy i rowerzystów na trasie liczącej ponad 5 tysięcy kilometrów – wzdłuż i wokół Polski połączona z całorocznym promowaniem idei sportowego duch, wspólnymi...

Rajd rowerowy dookoła gminy Krzyżanowice  

Dziś spod bram firmy Alas Utex w Roszkowie wyruszył coroczny rajd rowerowy dookoła gminy Krzyżanowice. Po raz kolejny pobito prawdopodobnie frekwencję. Rowerzyści musieli podzielić się na grupy aby nie zablokować całego ruchu. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominek.

Najlepsze drużyny strażackie gminy Krzyżanowice  

Dziś w Roszkowie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krzyżanowice walczyły w zawodach sportowo-pożarniczych.

Z Roszkowa na Orlen Warsaw Marathon 

Na warszawski maraton wybrała się Aleksandra Brańska z Roszkowa. - Był to mój debiut na dystancie 42,195 km - mówi biegaczka.

Wielkie karpie i sumy – do Roszkowa zjechała cała Polska   

Nawet gwałtowne burze i porywisty wiatr nie były w stanie przepędzić znad roszkowskiej żwirowni uczestników ogólnopolskich zawodów karpiowych, którzy od 22 do 26 czerwca polowali na największe okazy karpia i amura.