Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach wyraził zgodę na zwiększenie ilości drużyn do 18 w rozgrywkach rybnickiej A klasy w sezonie 2021/2022.

Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej

Pierwotnie rybnicka A klasa miała liczyć 17 zespołów, ponieważ nową (dodatkową) drużyną będzie GKS Dąb Gaszowice po przejściu z Podokręgu Racibórz. Prezydium Podokręgu Rybnik zaciągnęło opinii w klubach rybnickiej A klasy czy chcą jedną kolejkę pauzy lub dodatkową drużynę w rozgrywkach. Większość klubów wyraziła przyzwolenie na osiemnastą drużynę. W konsekwencji barażu o grę w A klasie zwolni się również jedno miejsce w rybnickiej B klasie.

W związku z powyższymi ustaleniami rozegrane zostaną dwa mecze barażowe na neutralnym terenie.

  • 24.07.2021 o godzinie 17 w Gołkowicach:

TKKF „Jedność” Grabownia-Golejów (13 miejsce A klasy) - KS 25 Kokoszyce (2 miejsce B klasy)

  • 25.07.2021 o godzinie 17 w Wilchwach:

KP Kamień Rybnik (11 miejsce B klasy) - LKS Skrbeńsko (2 miejsce C klasy)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~polonista (185.135. * .20) 19.07.2021 10:03

Liczb drużyn, nie ilości. Drużyna to rzeczownik policzalny, więc we wstępie powinno być liczby drużyn

~kibic42 (91.192. * .44) 16.07.2021 10:38

kiedy bedzie terminarz